Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Dum Iun 10, 2018 3:56 pm

Numele tău din joc: -
Sugestie/Propunere: Ca totusi e vara,si este campionatul mondial in fotbal ( eveniment foarte rar , odata la 4 ani ) sa se faca un eveniment cu mingi,la fiecare metin sa pice o minge , poate sa fie ca si evenimentu de paste ( o minge normala de fotbal, si o minge de aur in care sa pice tot ceva asemanator cum a fost la eveniment.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Si asa serverul e mort,poate asa am mai scadea din monotonie, plus ca nu mi se pare ceva de rau sau schimbator sa afecteze cu ceva serverul , pur si simplu oleaca de pvm.
Ps: Cei cu contra , argumentati daca se poate.
Peace ;) :D

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Dum Iun 10, 2018 4:37 pm

Pro.
Avatar utilizator
xReina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 24, 2018 9:31 am
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Dum Iun 10, 2018 5:37 pm

Contra
"Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul. " :-\ :ymdevil: Imagine Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Dum Iun 10, 2018 6:07 pm

Andrei.
Pro !
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
J0nn
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Lun Apr 16, 2018 6:01 pm
Status: https://bit.ly/2sPwOAr
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Dum Iun 10, 2018 6:28 pm

Pro
ImagineImagine
Avatar utilizator
Hammer
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 443
Membru din: Mar Noi 15, 2016 10:15 pm
Oraş: Constanta
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Iun 10, 2018 8:59 pm

Pro
Imagine
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Iun 10, 2018 9:26 pm

Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Dum Iun 10, 2018 10:29 pm

Pro
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Dum Iun 10, 2018 10:30 pm

si daca e vara ce, ce treaba are vara cu mine?
Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Dum Iun 10, 2018 10:52 pm

Neresewen
PRO
-
アート
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Lun Iun 11, 2018 12:52 am

PRO, Argentina o să cucerească mondialul din RRRUSIAAAAA. dacă tot ai adus vorba de mondial ar fi bine să se facă un topic special.. şi cine ghiceşte cine ia mondialul să primească o sumă de md-uri, zic şi eu.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Lun Iun 11, 2018 3:01 am

Pro
O idee geniala , HAI PORTUGALIA
Avatar utilizator
7Second
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Lun Ian 02, 2017 2:15 am

Lun Iun 11, 2018 3:06 am

Pro
Foarte tare, în sfârșit o propunere cu cap
Pronostic: Brazilia sau Spania
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Lun Iun 11, 2018 10:21 am

pro
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 11, 2018 1:56 pm

Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mondial.
Ultima oară modificat Lun Iun 11, 2018 2:05 pm de către 24kMagic, modificat 1 dată în total.
Tekeme
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mai 05, 2018 6:17 pm
Oraş: Constanta
Status: Boss
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 11, 2018 2:01 pm

Pro
Imagine
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Lun Iun 11, 2018 2:06 pm

24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
De aceeasi parere cu tine,dar daca ia messi mondialu tot nu cred ca va fii considerat cel mai bun din istorie, Pele are 3 titluri , dintre care unu la 17 ani a dat hattrick in finala cu suedia,si eu la 17 ani am o corigenta la fizica..
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Lun Iun 11, 2018 2:07 pm

Hrvoje scrie:PRO, Argentina o să cucerească mondialul din RRRUSIAAAAA. dacă tot ai adus vorba de mondial ar fi bine să se facă un topic special.. şi cine ghiceşte cine ia mondialul să primească o sumă de md-uri, zic şi eu.
Hrvoje scrie:PRO, Argentina o să cucerească mondialul din RRRUSIAAAAA. dacă tot ai adus vorba de mondial ar fi bine să se facă un topic special.. şi cine ghiceşte cine ia mondialul să primească o sumă de md-uri, zic şi eu.
Nu sunt singuru fan barcelona , e bine VISCA BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 11, 2018 2:10 pm

LeProf scrie:
24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
De aceeasi parere cu tine,dar daca ia messi mondialu tot nu cred ca va fii considerat cel mai bun din istorie, Pele are 3 titluri , dintre care unu la 17 ani a dat hattrick in finala cu suedia,si eu la 17 ani am o corigenta la fizica..
Da dar, pe vremea aia era altfel văzut fotbalul.. nu e ca acum. Se supune că atunci o echipă/ţară cu 2/3 jucători cu clasă mondială avea totul în favoarea ei.. acum nu este aşa, un mare exemplu este Argentina, atâţia jucători de calitate dar nu reusesc să câştige nimic. Şi da, Pele a făcut tot cu Brazilia.. dar dacă vezi cum joacă Messi şi cum juca Pele e o mare diferenţă, părerea mea. Şi nu neg calitatea lu' Pele, dar totuşi.. Până si propriu Pele a zis că Messi este cel mai bun din istorie :d
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Lun Iun 11, 2018 2:22 pm

24kMagic scrie:
LeProf scrie:
24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
24kMagic scrie:Pro, o idee bună. Aşa era acum ceva vreme pe metin2 ro şi a avut foarte mult succes (nu ştiu dacă încă se mai face).
Eu cred şi sper că o să câştige Argentina iar cel mai bun jucător din istorie, Messi nu o să mai fie comparat cu Penaldo şi nu o să se mai audă chestii gen: Maradona e mai bun pentru că a câştigat un mundial.
De aceeasi parere cu tine,dar daca ia messi mondialu tot nu cred ca va fii considerat cel mai bun din istorie, Pele are 3 titluri , dintre care unu la 17 ani a dat hattrick in finala cu suedia,si eu la 17 ani am o corigenta la fizica..
Da dar, pe vremea aia era altfel văzut fotbalul.. nu e ca acum. Se supune că atunci o echipă/ţară cu 2/3 jucători cu clasă mondială avea totul în favoarea ei.. acum nu este aşa, un mare exemplu este Argentina, atâţia jucători de calitate dar nu reusesc să câştige nimic. Şi da, Pele a făcut tot cu Brazilia.. dar dacă vezi cum joacă Messi şi cum juca Pele e o mare diferenţă, părerea mea. Şi nu neg calitatea lu' Pele, dar totuşi.. Până si propriu Pele a zis că Messi este cel mai bun din istorie :d
Ai si tu dreptatea ta aici,dar totusi pe vremea lui Pele erau alte conditii si standarde,pe vremea lui Pele ca sa iti revii trebuiau bagate 8-9 ore de somn, nu o cafea/energizant/shake sau ce beau astia, 2 pastile cu glucoza si hai la antrenament,sunt convins ca daca Pele avea conditiile pe care le au messi/ronaldo era clar ca nu se oprea doar la 1200 de goluri.
Si in legaturi cu rivalitatea Messi - Ronaldo, nu stiu care prost ar zice Ronaldo aici,asta e bun doar sa alerge si sa dea sut,pe langa ca messi e motorul barcelonei,ronaldo joaca prost in ucl si finala si semifinala si castiga trofeul,messi joaca prost cu roma si e eliminat,deci este destul de clar aici. (Madrid este mult mai buna ca barcelona daca vor ,dar ronaldo decat messi... niciodata)
Închis