Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Dum Iun 10, 2018 9:59 pm

Numele tău din joc: lNAVY
Sugestie/Propunere: Să se scoată critica de la pvp.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:
- Duelul nu durează mai mult de 5 secunde din cauza dmg-ului mult prea mare.
- Duelul e luat per total pe bulan din cauza criticii.
- Nu e câștigat pe tehnică, au șansă la câștig toți prafii.
- Având în vedere că playerii folosesc beta la pvp e de ajuns ca și dmg dar cu critică e foarte mult.
Pro, pentru un câștig corect :ymparty:
Contra, pentru a pierde mereu din prostie L-)

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Dum Iun 10, 2018 10:31 pm

Cotra/Pro
Frate , pana la urma asta e jocu, ca prin termenul de ''Pvp Ninja'' voi intelegi ca il ia cel mai bun ninja e total gresit, fiecare are seara lui norocoasa,si tu in viata ta ai fost lasat cu 1 pv pentru ca ai dat primu noru, nu ca ai jucat cel mai bine in duelul respectiv sau ai dat primu otrava si adversarul tau ti-a mai dat otrava tocmai cand mai avea 1k pv ,dar asta e jocu fiecare cu ce poate si de sansa lui,daca pe ro s-ar scoate critica si ce mai cereti voi, s-ar strica toata frumusetea jocului,tu crezi ca pe ro castiga ala cu itemele cele mai scumpe/bune? Te doare capu vere.
Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Dum Iun 10, 2018 10:50 pm

Neresewen
PRO
-
アート
Imagine
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Dum Iun 10, 2018 11:11 pm

"fiecare are seara lui norocoasa", "daca pe ro s-ar scoate critica si ce mai cereti voi" deci tu fără supărare vorbeşti aiurea... în primul rând ăsta nu e ro, last fight-ul nu e ca ro. Acolo critica își are rostul pentru că itemele sunt altfel, nu sunt iteme ful. Și că "fiecare are seara lui norocoasa" ce-i cu asta? suntem la păcănele? Eu zic că un pvp merită câştigat de cineva care ştie juca tehnic. Nu generalizez acum că cei care şi câştigă sunt şi prafi şi că-l iau la critică dar fără critică şansele sunt mai mari. Sper că te-am lămurit. E opinia ta dar e greșită zic eu, n-are sens.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Iun 10, 2018 11:13 pm

Pro!
Dumi
Începător
Începător
Mesaje: 83
Membru din: Joi Apr 12, 2018 3:50 pm
Oraş: -
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Iun 10, 2018 11:16 pm

Abusive
Pro
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Dum Iun 10, 2018 11:16 pm

NAVY scrie:"fiecare are seara lui norocoasa", "daca pe ro s-ar scoate critica si ce mai cereti voi" deci tu fără supărare vorbeşti aiurea... în primul rând ăsta nu e ro, last fight-ul nu e ca ro. Acolo critica își are rostul pentru că itemele sunt altfel, nu sunt iteme ful. Și că "fiecare are seara lui norocoasa" ce-i cu asta? suntem la păcănele? Eu zic că un pvp merită câştigat de cineva care ştie juca tehnic. Nu generalizez acum că cei care şi câştigă sunt şi prafi şi că-l iau la critică dar fără critică şansele sunt mai mari. Sper că te-am lămurit. E opinia ta dar e greșită zic eu, n-are sens.
Apreciez punctu tau de vedere, si te respect ca l-ai spus politicos fara injuraturi cum faceau probabil 60% din serverul asta,dar tu crezi ca se va face ceva in privinta cu asta? crezi ca o sa ia blue critica in acea mapa? Total gresit amice, o sa o lase,sau cel mult o sa incerce sa rezolve dar doar atata tot.(fara sa ii iasa) Gandeste-te ca tot nu o sa castige jucatori buni precum selle etc deoarece pana la urma e doar un duel,nu sunt 5,sa zici ca intorci,pana la urma e One shot sa zic asa,si daca ala te-a prins si ii intra si hiturile calumea cam aia a fost.
Peace
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Dum Iun 10, 2018 11:31 pm

Cand a fost fara critica am primit plangeri ca vreti cu ctitica. Acum ca e cu critica vreti fara.
Propunere respinsa
Topic inchis!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis