Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Iun 10, 2018 9:59 pm

Numele tău din joc: SelleRoyal
Sugestie/Propunere: Propun sa se scoata camuflajul in timpul PVP-ului pentru ca nu suport sa fiu scos de un amarat care nu joaca nici 5% din ce joc eu. Ce intelegeti voi prin turneu? prin cel mai bun ninja? Va dau eu raspunsul, cel mai bun ninja e jucatorul care joaca cel mai bine hitu cat si skilu bine inteles acela merita sa ia titlul de PVP, nu "ala" care arunca nor si fuge toata arena, ala e o *****. S-ar putea scoate si critica dar cer prea multe deja, s-ar putea scoate multe... si cel mai bun sa castige nu "skilarii"
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Imi merit titlul i-am batut pe toti si daca nu e asa sa vina la 3-5 seturi.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Dum Iun 10, 2018 10:34 pm

Contra/PRO
Dupa fiecare PvP este aceeasi poveste despre castigatori,dati duele pe site amicii mei si nu m-ai jucati la pvp,credeti ca stafful are timp sa va scoata voua , otrava,critica , ba sa nu mai fie missuri, ba sa se interzica camuflaju, ba sa fie setu de 5 sa mai ai o sansa,cand toate astea fac parte din joc?Pe ce lume traiti oameni buni,daca vine un ninja arc,si va bate numai din hituri pentru ca stie sa joace,voi credeti ca ala e praf deoarece doar fuge si da hituri,total gresit.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Iun 10, 2018 11:13 pm

LeProf scrie:Contra/PRO
Dupa fiecare PvP este aceeasi poveste despre castigatori,dati duele pe site amicii mei si nu m-ai jucati la pvp,credeti ca stafful are timp sa va scoata voua , otrava,critica , ba sa nu mai fie missuri, ba sa se interzica camuflaju, ba sa fie setu de 5 sa mai ai o sansa,cand toate astea fac parte din joc?Pe ce lume traiti oameni buni,daca vine un ninja arc,si va bate numai din hituri pentru ca stie sa joace,voi credeti ca ala e praf deoarece doar fuge si da hituri,total gresit.
Da are timp stafful. Si missu nu tine de critica ci tine de blocarea corporala, nu missu e problema vorbesti fara sa cunosti dar ce ai inteles tu din ce am zis eu.
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Dum Iun 10, 2018 11:22 pm

pro
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Iun 11, 2018 12:40 am

Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Lun Iun 11, 2018 3:04 am

Contra
Meriți o palma peste bot, nu va mai cacați atâția pe voi ba care e mai bun și nu știu eu mai ce , bucurati-va de joc ca și așa este pe moarte ....
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 11, 2018 1:52 pm

Pro pentru camuflaj
Contră pentru critică
Toţi am fost de arcod să se bage critica la pvp deoarece la pvp random lua doar aceleaş rase pvp-ul, shaman şi sura.. mai ales shaman-ul. Să fim serioşi, în ultimele 10 15 ediţii doar shaman shaman sura shaman shaman şi tot aşa, deja devine plictisitor. Cum nu îi convine sa nu mai participe, izi pizi.
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 11, 2018 2:07 pm

Pro camuflaj .
Contra critica. Critica face parte din joc. Daca ar fi dupa voi ati scoate toate skilurile si ati juca metin2 numa cu hiturile.
Avatar utilizator
Hammer
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 443
Membru din: Mar Noi 15, 2016 10:15 pm
Oraş: Constanta
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Iun 11, 2018 3:18 pm

Pro
Imagine
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Lun Iun 11, 2018 5:37 pm

pro
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Lun Iun 11, 2018 5:44 pm

sa se faca fara critica, sa se faca cu, sa se faca cu camuflaj, sa se faca fara, sincer selle fara niciun misto la cati ani ai de ninja nu inteleg pe cine ai batut tu prin `toti`, cel putin cand ai dat 5 seturi cu koni te-a rupt.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Iun 11, 2018 6:23 pm

hai ca ma bag si eu ca vad sa iti aperi ,titlul,
sa se faca pvp ul cum or fi.. se stie cine ia mereu pvp u si sunt 4-5 care il ia si tu nu te gasesti printre aia ;) 2v2 , pvp , king il castiga doar mexi , eu , nasu , koni , critu , antonio . nu cred ca a mai luat altcnv * din 4 rase poate iau altii * dar la fiecare pvp sunt castigatorii astia
si sa ne amintim ca la 3 , 5 seturi te am batut mereu .
nu ma int cum e pvp u
Imagine
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Lun Iun 11, 2018 6:23 pm

Takumi scrie:hai ca ma bag si eu ca vad sa iti aperi ,titlul,
sa se faca pvp ul cum or fi.. se stie cine ia mereu pvp u si sunt 4-5 care il ia si tu nu te gasesti printre aia ;) 2v2 , pvp , king il castiga doar mexi , eu , nasu , koni , critu , antonio . nu cred ca a mai luat altcnv * din 4 rase poate iau altii * dar la fiecare pvp sunt castigatorii astia
si sa ne amintim ca la 3 , 5 seturi te am batut mereu .
nu ma int cum e pvp u
cn a luat aseara pvp??
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Iun 11, 2018 6:37 pm

)))))) dati contra la critica si dupaia plangeti si va omorati ca ala a dat critica ala a dat nu stiu ce mergeti ma in *** de prosti
PRO SA SE SCOATA CAMUFLAJ
PRO SA SE SCOATA CRITICA
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Lun Iun 11, 2018 6:38 pm

Devv.十林本 scrie:)))))) dati contra la critica si dupaia plangeti si va omorati ca ala a dat critica ala a dat nu stiu ce mergeti ma in *** de prosti
PRO SA SE SCOATA CAMUFLAJ
PRO SA SE SCOATA CRITICA
blue a spus ca de acum in colo orice pvp este cu critica, de ce sa vrem fara ca oricum nu o sa o mai scoata
Avatar utilizator
bossulik
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Joi Aug 03, 2017 6:24 pm

Mar Iun 12, 2018 12:24 pm

SelleRoyal scrie:Numele tău din joc: SelleRoyal
Sugestie/Propunere: Propun sa se scoata camuflajul in timpul PVP-ului pentru ca nu suport sa fiu scos de un amarat care nu joaca nici 5% din ce joc eu. Ce intelegeti voi prin turneu? prin cel mai bun ninja? Va dau eu raspunsul, cel mai bun ninja e jucatorul care joaca cel mai bine hitu cat si skilu bine inteles acela merita sa ia titlul de PVP, nu "ala" care arunca nor si fuge toata arena, ala e o *****. S-ar putea scoate si critica dar cer prea multe deja, s-ar putea scoate multe... si cel mai bun sa castige nu "skilarii"
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Imi merit titlul i-am batut pe toti si daca nu e asa sa vina la 3-5 seturi.
bineinteles*
Ai batut pe mor*ii tai.. veze ti de mancarea ta si nu te mai da mare ninja ca esti ultimu fraier.
CONTRA, e unu din skill uri fiecare il foloseste cum stie.
[REGE]Allecs
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mar Iun 12, 2018 3:56 pm

Dolar
Contra
Fiecare rasa are propriile skill-uri. Daca ai scoate la ninja camuflajul ar fi ca si cum ai scoate aura corporalului, deci ar fi irelevant. Propunere inutila.
Imagine
Avatar utilizator
xReina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 24, 2018 9:31 am
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 12, 2018 5:09 pm

Pro
"Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul. " :-\ :ymdevil: Imagine Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Iun 12, 2018 6:47 pm

Astia de ziceți pro ati luat vreodata vrun pvp fără critica ?:))) cu critica mai au și altii noroc ( cum a fost acum la ninja a luat ala , mi a dat in semi finala 4k 4k 4k 10k ) și dacă îl iau la set 10 nu trece de 3 ..
Voi faceti propuneri dar manca V as N aveți un pvp luat :))
Opinia mea
Imagine
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mar Iun 12, 2018 8:29 pm

Takumi scrie:Astia de ziceți pro ati luat vreodata vrun pvp fără critica ?:))) cu critica mai au și altii noroc ( cum a fost acum la ninja a luat ala , mi a dat in semi finala 4k 4k 4k 10k ) și dacă îl iau la set 10 nu trece de 3 ..
Voi faceti propuneri dar manca V as N aveți un pvp luat :))
Opinia mea
si mie in finala 3 critici
Închis