Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Lun Iun 25, 2018 4:15 pm

Numele tău din joc: zAdii69
Sugestie/Propunere: Să se debaneze toate conturile, mai puțin cele care au făcut fapte grave.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Păi Blue, cu toții vrem să avem lf-ul acela din 2015-2016 la care te bucurai de la un dread/colorat etc.. Gândește-te că sunt jucători care au făcut lucruri mai grave decât bugul acela de la sihastrul verde, și totuși i-ai debanat. ( Si ai scos si INTERDICTII pe SRV) Acum să fim serioși fiecare jucător merită o a două șansă, cei care au luat ban la bugul de la sihastru verde cred că și-au învățat lecția. Oricum o să fie respinsă propunerea aceasta dar a meritat să încerc. Si tot joaca si nu e prea corect.
Daca altii care aveau interdictie si ban iar acum nu mai au , noi de ce să mai avem de la un amarat de sihastru.
Sunt unii care au facut lucruri mult mai grave si nu trebuie sa ne bagi pe toti in acceasi oală.
Daca vrei sa se mai repopuleze putin srv asculta-ne ( suntem multi care vrem asta) Daca nu , faci cum crezi ;)

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
IngerRebel
Începător
Începător
Mesaje: 98
Membru din: Dum Noi 12, 2017 3:15 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Iun 25, 2018 4:18 pm

Pro
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Easy
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 476
Membru din: Joi Mai 11, 2017 8:21 pm
Oraş: Craiova
Status: #OLTEANCLAN
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Lun Iun 25, 2018 4:18 pm

Adv
BIG Pro
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Kristea
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Apr 28, 2018 9:13 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Arunc cu banii
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Sunt bazat

Lun Iun 25, 2018 4:20 pm

Ai dreptate in privinta asta, asa serverul ar creste !!
Mare pro ! :D
Avatar utilizator
Catuaba
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Iun 23, 2018 1:21 pm
Oraş: București
Status: Iubesc Metin2LF
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Unicorn

Lun Iun 25, 2018 4:40 pm

Pro,șefule!
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iun 25, 2018 4:41 pm

daca va apucati din nou de server pana acum in loc sa va plangeti non stop, pun pariu ca faceati toate itemele inapoi
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Lun Iun 25, 2018 4:43 pm

Reaper scrie:daca va apucati din nou de server pana acum in loc sa va plangeti non stop, pun pariu ca faceati toate itemele inapoi
Unii dintre noi au si donat. Nu cred ca le ar conveni să doneze iar. + Că a fost o greseală minoră faza cu Bugu ala
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iun 25, 2018 4:54 pm

Adii69 scrie:
Reaper scrie:daca va apucati din nou de server pana acum in loc sa va plangeti non stop, pun pariu ca faceati toate itemele inapoi
Unii dintre noi au si donat. Nu cred ca le ar conveni să doneze iar. + Că a fost o greseală minoră faza cu Bugu ala
nu a fost deloc minora. erati pe cale sa futeti toata economia serverului
Ultima oară modificat Lun Iun 25, 2018 4:55 pm de către Metin2 PvP Servers, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Lun Iun 25, 2018 5:08 pm

Jir
Pro
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Lun Iun 25, 2018 5:09 pm

Adii69 scrie:Numele tău din joc: zAdii69
Sugestie/Propunere: Să se debaneze toate conturile, mai puțin cele care au făcut fapte grave.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Păi Blue, cu toții vrem să avem lf-ul acela din 2015-2016 la care te bucurai de la un dread/colorat etc.. Gândește-te că sunt jucători care au făcut lucruri mai grave decât bugul acela de la sihastrul verde, și totuși i-ai debanat. ( Si ai scos si INTERDICTII pe SRV) Acum să fim serioși fiecare jucător merită o a două șansă, cei care au luat ban la bugul de la sihastru verde cred că și-au învățat lecția. Oricum o să fie respinsă propunerea aceasta dar a meritat să încerc. Si tot joaca si nu e prea corect.
Daca altii care aveau interdictie si ban iar acum nu mai au , noi de ce să mai avem de la un amarat de sihastru.
Sunt unii care au facut lucruri mult mai grave si nu trebuie sa ne bagi pe toti in acceasi oală.
Daca vrei sa se mai repopuleze putin srv asculta-ne ( suntem multi care vrem asta) Daca nu , faci cum crezi ;)
Te referi la mary sau jawwad ? =))))))))) "Daca altii care aveau interdictie si ban iar acum nu mai au" cand am citit asta direct la ei m-am gandit =))
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 25, 2018 5:18 pm

Reaper scrie:daca va apucati din nou de server pana acum in loc sa va plangeti non stop, pun pariu ca faceati toate itemele inapoi
adv
contra.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Lun Iun 25, 2018 6:28 pm

Albert
Pro
Vezi că ai copiat puțin din propunerea mea :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Iun 25, 2018 7:30 pm

Pro
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Lun Iun 25, 2018 7:36 pm

Reaper scrie:daca va apucati din nou de server pana acum in loc sa va plangeti non stop, pun pariu ca faceati toate itemele inapoi
Contra.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Tekeme
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mai 05, 2018 6:17 pm
Oraş: Constanta
Status: Boss
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 25, 2018 7:45 pm

PRO
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Lun Iun 25, 2018 7:54 pm

Contra
Imagine
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 25, 2018 7:58 pm

Pro.
Se da unban la cine sparge conturi si fura kinguri si nu la cine a facut un bug de sihastre
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 25, 2018 8:01 pm

PRO
Daca au fost scose INTERDICTIILE ,iar interdictie nu iei pt un bug sau alte cacaturi,iei interdictie pt chestii foarte grave,consider ca ar merita unban si playerii care au gresit.


PS: Reapere mai taci dracu cu economia ta ca si tu ai facut atatea pe sv asta si tot vad ca nu esti banat.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iun 25, 2018 8:25 pm

MrDici scrie:PRO
Daca au fost scose INTERDICTIILE ,iar interdictie nu iei pt un bug sau alte cacaturi,iei interdictie pt chestii foarte grave,consider ca ar merita unban si playerii care au gresit.


PS: Reapere mai taci dracu cu economia ta ca si tu ai facut atatea pe sv asta si tot vad ca nu esti banat.
eu sa tac? am facut mai mult bine pe serverul asta decat o sa faci tu in viata ta, asa ca eu nu as vorbi in locul tau. ce am facut eu de trebuie sa fiu banat? ia zi-mi?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Iun 25, 2018 8:28 pm

Pro vreau şi eu unban pe contul meu :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis