Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
UndeadBan
Jucător
Jucător
Mesaje: 18
Membru din: Dum Apr 22, 2018 4:56 pm
Oraş: CONFIDENTIAL
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Sâm Iul 14, 2018 3:14 am

Numele tău din joc: UndeadBan
Sugestie/Propunere: 1. Propun sa se scoata de la pescar premiile mari, gen: coloratele, turban, knuud, negru.
2. Propun ca premiile mari mentionate mai sus, sa se achizitioneze doar pe baza de puncte, insa sa se ceara mai mult, parerea mea ar fi cam 3-4k per itm cel putin.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: De cand s-a lasat eventul is prea multe itm site obtiune. Servarul nu e PVP FARM EAZY, CI STRICT PVP, necesitatea unui astfel de event a fost datorita faptului ca erau diferente prea mari intre cei cu site si cei fara, dar avand in vedere ca bns, au fost scazute de pe itm, nu inteleg de ce se ofera accesul asa de usor la itm destul de decente, tuturor. Nici nu mai zic ca s-a strica piata ( dar asta-i un risc pe care il suportam noi, playerii cu site).
P.S. PRIN PREMII ASA MARI LA PESCAR , INCURAJATI FISHBOT, UNU CARE RUPE UN ASTFEL DE HACK, FACE UN GRANAT INTR-O SAPTAMANA, MAXIM 2.
IN MAPA FARM NU CRED CA AR INTRA CU SEND, PENTRU CA S-AR VEDEA LEJER SI I S-AR FACE RECLAMATIE IMEDIAT.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Sâm Iul 14, 2018 3:49 am

Pro
Avatar utilizator
Kristea
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Apr 28, 2018 9:13 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Arunc cu banii
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Sunt bazat

Sâm Iul 14, 2018 10:35 am

Mare pro !! Sunt mai multi playeri la pescar decat map1 , de cand este evenimentul asta !!
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Sâm Iul 14, 2018 10:43 am

Contra, degeaba ai site full daca nu ai cu cine sa te bati, zic si eu.
Serverul este pvp, doar ca trebuia sa evolueze, a evoluat cu itm site. Din cauza ca a rezistat atatia ani, s-au adaugat atat de multe site-uri incat este aproape imposibilsa ajungi sa te faci full fara sa donezi.
eu zic ca un negru, turban, knuud nu sunt itm atat de bune incat sa reziste la set granat, jad, accesorii, titlu diamond.
Daca vreti ca voi sa donati si sa va bateti unu singur versus 10 ce nu doneaza si sa ii rupeti, serverele pvm sunt cele mai bune pentru asa ceva.
Nu cred ca moare nimeni daca toti sunt la pescar pentru o perioada de timp.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Deranj
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Iul 03, 2018 1:11 am
Oraş: Resita
Status: Online
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Sâm Iul 14, 2018 11:36 am

Mie-mi place cum e asa, si nu-s fan pescuit! :))
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Sâm Iul 14, 2018 11:40 am

Pro
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Sâm Iul 14, 2018 11:57 am

Pro, după părerea mea totul trebuia făcut la un nivel mai mic adică premiile să conste doar în site uri mici (mușchetar, joben, salsa etc). Au stricat toată piața punând în joc coloratele și toate celelalte. Dacă era așa doar site-urile menționate mai sus, exista acel echilibru. Acum, îi vezi doar farmând, de ce? pentru că miza e prea mare și last fight a devenit din pvp în pvm. Fiind doar site- urile menționate, mai mult de nevoie, doar cei care n-au deloc site-uri ar fi farmat și în același timp exista și pvp. Totul s-a facut cu prea mult, trebuia făcut treptat. Spuneți-mi voi sincer dacă n-am dreptate...
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Sâm Iul 14, 2018 1:13 pm

PROOOO

Ma pis pe jucatorii noi de pe svr asta care nu au donat,eu am donat 100 lei sa imi iau si eu un negru si un cacat de pet ca dupa aia sa fie farmabile in joc, pisamas pe ele sa ma pis,i-am dat lui blue o paine in pla meaaaa,si daca e sa le puna acolo la magazin cu puncte, un item site sa coste cel putin 4,5 - 5k itemu
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Dum Iul 15, 2018 11:35 am

ce bine imi pare ahahaah fraierilor:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Dum Iul 15, 2018 12:03 pm

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iul 15, 2018 2:18 pm

Propunere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis