Propunere rouă de magie

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Vin Sep 07, 2018 12:54 pm

Numele tău din joc:Jir
Sugestie/Propunere:Propun să se adauge doar roua de magie !
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: De cand s-a scos roua sunt 200 de samani si bm pe sv ca e dmg mare pe magie ..... samanu full leac dă 15k normala in war mental , bm ul fara site dă 3k sfera intunecată in sura AM full aparare , full site un BM dă undeva la 8k (in mine cand nu am site dă 11k dar lasă)
Deci pe scurt prea mare dmg ul .

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Vin Sep 07, 2018 6:38 pm

Pro, ceva de genu am cerut și eu într-un topic.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Vin Sep 07, 2018 7:21 pm

Albert
Contra
Dacă nu ştiţi să vă faceţi iteme n-au nici 1 vină băieţii
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 07, 2018 7:41 pm

Albert scrie:Albert
Contra
Dacă nu ştiţi să vă faceţi iteme n-au nici 1 vină băieţii
Ai un scut titan și nu face diferența. Mai bine taci.

HoldUP
Pro
DMG E JALE
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Sep 07, 2018 7:46 pm

[GFX]Jawwad
Pro
Dau 25k pe nor :)))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Vin Sep 07, 2018 11:23 pm

Albert scrie:Albert
Contra
Dacă nu ştiţi să vă faceţi iteme n-au nici 1 vină băieţii
Orice bns pui la generala tot iti iei dmg mare :))) daca pui aparari pt bm si saman leac nu o sa ai alte lucruri mai importante sau chiar aparari cum ar fii sageti
Avatar utilizator
Mercerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Feb 19, 2018 2:33 pm
Oraş: Afghanistan
Status: Plicti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Sep 08, 2018 3:22 am

Pro ,damage-ul exagerat de mare pe caracterul cu cea mai mare viteza de farmec , nu-i deloc echilibrat +regenerarea leacului il face invincibil , cand a luat decizia asta să scoată apa Dl Blue sigur a luat şpeiş.
Ultima oară modificat Sâm Sep 08, 2018 11:18 am de către Mercerr, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Sâm Sep 08, 2018 10:41 am

Pro! Efectiv mi-e scarba sa joc aici, LF la ora actuala e doar server de barbut. Cel mai mult ma amuza ca Blue face DMG-u dupa tot prostu care nu stie juca in loc sa asculte de astia de top ii aduc eu playeri buni si facem server de tactica dar nu vrea. Dupa mine as scoate zeurile ca nu-si vad rostul si as creste pv-ul pana in 33k pv cu iteme normale. Ar venii playeri noi in **** mea dar e mai bine sa se stie ca LF e un server pokemon.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Sâm Sep 08, 2018 10:43 am

Albert scrie:Albert
Contra
Dacă nu ştiţi să vă faceţi iteme n-au nici 1 vină băieţii

Albert esti pe langa taci dracu ca n-ai jucat PVP in viata ta numa la samance ti capu'
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Sâm Sep 08, 2018 10:52 am

SelleRoyal scrie:Pro! Efectiv mi-e scarba sa joc aici, LF la ora actuala e doar server de barbut. Cel mai mult ma amuza ca Blue face DMG-u dupa tot prostu care nu stie juca in loc sa asculte de astia de top ii aduc eu playeri buni si facem server de tactica dar nu vrea. Dupa mine as scoate zeurile ca nu-si vad rostul si as creste pv-ul pana in 33k pv cu iteme normale. Ar venii playeri noi in **** mea dar e mai bine sa se stie ca LF e un server pokemon.
Fratele meu , daca iti e scarba de ce joci , ti-a mai zis si Blue , nu te obliga nimeni , nu te tine nimeni cu forta legat de LF si in loc sa te plangi mai bine nu ai zice nimic ca si eu si echipa iti zicem acelasi lucru .

Esti liber sa joci ce vrei , MrBlue nu trebuie sa stea 24/24 la PC ca asa vrei tu si sa lucreze fara pauze , are si el o viata nu trebuie sa stea sa asculte si sa citeasca fiecare tampenie pe care o zici.

Daca iti e scarba iti citez mesajul lui MrBlue : ,,Poti sa te duci sa joci oriunde , nu te tine nimeni cu forta."
Imagine
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Sâm Sep 08, 2018 12:25 pm

[SGM]Athero scrie:
SelleRoyal scrie:Pro! Efectiv mi-e scarba sa joc aici, LF la ora actuala e doar server de barbut. Cel mai mult ma amuza ca Blue face DMG-u dupa tot prostu care nu stie juca in loc sa asculte de astia de top ii aduc eu playeri buni si facem server de tactica dar nu vrea. Dupa mine as scoate zeurile ca nu-si vad rostul si as creste pv-ul pana in 33k pv cu iteme normale. Ar venii playeri noi in **** mea dar e mai bine sa se stie ca LF e un server pokemon.
Fratele meu , daca iti e scarba de ce joci , ti-a mai zis si Blue , nu te obliga nimeni , nu te tine nimeni cu forta legat de LF si in loc sa te plangi mai bine nu ai zice nimic ca si eu si echipa iti zicem acelasi lucru .

Esti liber sa joci ce vrei , MrBlue nu trebuie sa stea 24/24 la PC ca asa vrei tu si sa lucreze fara pauze , are si el o viata nu trebuie sa stea sa asculte si sa citeasca fiecare tampenie pe care o zici.

Daca iti e scarba iti citez mesajul lui MrBlue : ,,Poti sa te duci sa joci oriunde , nu te tine nimeni cu forta."
Tu doar te futi cu samanca ta tu ești degeaba în staff și in al doilea rând îmi pasă de server pt că lf u m a consacrat și mi am făcut un nume sper că te am lămurit.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Sâm Sep 08, 2018 1:06 pm

SelleRoyal scrie:
[SGM]Athero scrie:
SelleRoyal scrie:Pro! Efectiv mi-e scarba sa joc aici, LF la ora actuala e doar server de barbut. Cel mai mult ma amuza ca Blue face DMG-u dupa tot prostu care nu stie juca in loc sa asculte de astia de top ii aduc eu playeri buni si facem server de tactica dar nu vrea. Dupa mine as scoate zeurile ca nu-si vad rostul si as creste pv-ul pana in 33k pv cu iteme normale. Ar venii playeri noi in **** mea dar e mai bine sa se stie ca LF e un server pokemon.
Fratele meu , daca iti e scarba de ce joci , ti-a mai zis si Blue , nu te obliga nimeni , nu te tine nimeni cu forta legat de LF si in loc sa te plangi mai bine nu ai zice nimic ca si eu si echipa iti zicem acelasi lucru .

Esti liber sa joci ce vrei , MrBlue nu trebuie sa stea 24/24 la PC ca asa vrei tu si sa lucreze fara pauze , are si el o viata nu trebuie sa stea sa asculte si sa citeasca fiecare tampenie pe care o zici.

Daca iti e scarba iti citez mesajul lui MrBlue : ,,Poti sa te duci sa joci oriunde , nu te tine nimeni cu forta."
Tu doar te futi cu samanca ta tu ești degeaba în staff și in al doilea rând îmi pasă de server pt că lf u m a consacrat și mi am făcut un nume sper că te am lămurit.
Multi stiu cate am facut pentru server si inca fac si il ajut pe MrBlue cu ce pot , in schimb tu si cu inca cativa spuneti ca e de cacat serverul ca e vai de el si altceva nimic nu stiti , decat sa jigniti si sa nu apreciati munca lui MrBlue.

Sper ca te-am lamurit. Ceea ce faci tu nu se numeste ajutor , se numeste a te plange si a jignii.
Imagine
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Sep 08, 2018 2:19 pm

SelleRoyal scrie:Pro! Efectiv mi-e scarba sa joc aici, LF la ora actuala e doar server de barbut. Cel mai mult ma amuza ca Blue face DMG-u dupa tot prostu care nu stie juca in loc sa asculte de astia de top ii aduc eu playeri buni si facem server de tactica dar nu vrea. Dupa mine as scoate zeurile ca nu-si vad rostul si as creste pv-ul pana in 33k pv cu iteme normale. Ar venii playeri noi in **** mea dar e mai bine sa se stie ca LF e un server pokemon.
Sa nu uitam ca tu esti ala care a distrus in mare proportie LFu si l-a facut un pokemon prin asta : viewtopic.php?f=21&t=11074
Tu vrei sa faci sv de tactica ? TU vorbesti de pokemon ? Tu l-ai facut asa ma , prin 2 regate manca-mi-ai .... sa-mi mananci. Nu stiu cum cea mai tampita propunere ever a fost aprobata, dar in fine. Esti ultimu ce se poate exprima cum ca Lfu e un pokemon. Chiar este, dar mare parte din vina e a ta cu propunerea pwlii. Auzi , vrea sa creasca pvu la 33k normal . Bine ma, hai sa avem 60k pv toti cu full site. De ce nu si 100k ? Faci tu propuneri care stai numa afk map 1 sau intri pentru un set prostu pwlii. N-ai dat o generala pe LF in viata ta
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Sâm Sep 08, 2018 4:44 pm

Ma pis pe jucatorii de top, auzi jucatori de top, de parca e lol sau pubg sa castigi bani din asta, "coaiemiu" un server il joci daca iti place daca nu pa si gata, de fiecare data aud chestia asta de la tine selle, iti dau dreptate in unele parti dar nu exista jucatori mai buni sau mai slabi, metinul nu e o competiție, daca-l bati pe No1LikeMe de exemplu castigi cv?Nu...dar la lol daca bati nu stiu...shalke?Oh, castigi ceva banunti acolo sa ai grija de tine cateva luni sau pubg..
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Sâm Sep 08, 2018 4:54 pm

No1LikeMe scrie:Ma pis pe jucatorii de top, auzi jucatori de top, de parca e lol sau pubg sa castigi bani din asta, "coaiemiu" un server il joci daca iti place daca nu pa si gata, de fiecare data aud chestia asta de la tine selle, iti dau dreptate in unele parti dar nu exista jucatori mai buni sau mai slabi, metinul nu e o competiție, daca-l bati pe No1LikeMe de exemplu castigi cv?Nu...dar la lol daca bati nu stiu...shalke?Oh, castigi ceva banunti acolo sa ai grija de tine cateva luni sau pubg..
SMR TU CĂ CÂSTIGI BANI DIN PUBG SU LOL =)) CA NU JOC SI NU STIU ..
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Sâm Sep 08, 2018 5:47 pm

SelleRoyal scrie:
Albert scrie:Albert
Contra
Dacă nu ştiţi să vă faceţi iteme n-au nici 1 vină băieţii

Albert esti pe langa taci dracu ca n-ai jucat PVP in viata ta numa la samance ti capu'
Selle taci dracu fute m aş pe soarta ta, a vorbit ' marele jucător ' pişa m aş pe tine de zdreanţă că n ai fost la o generală toată viaţa ta şi comentezi tu de dmg?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
roberttt2
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Feb 25, 2017 7:41 pm
Oraş: Turceni
Status: Am varsta de 16 ani.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Dum Sep 09, 2018 12:48 am

Acum cu roua scoasa dmg-ul este echilibrat pe toate rasele.
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Dum Sep 09, 2018 11:57 am

roberttt2 scrie:Acum cu roua scoasa dmg-ul este echilibrat pe toate rasele.
Este pe dracu că samanu leac si bm-ul au dmg prea mare .
Nu mai vorbiti astia care nu stiti absolut nmk
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 09, 2018 11:25 pm

Roua de magie a fost adaugata.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis