Propunere pariuri sportive pe PUNCTE

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Sebl
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 05, 2018 9:35 am
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Sâm Oct 13, 2018 1:22 pm

Numele tău din joc:Sebl
Sugestie/Propunere:Pariuri sportive pe puncte cu cote realiste pe meciurile de fotbal ( Se pot lua de pe UNIBET , CASA PARIURILOR , etc) . Limita minima pariata : 100 puncte.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Ceva deosebit pe un server de metin2/Un mod nou de a face puncte :)


La topicul trecut am fost vreo 20 si cv PRO ( adica toti ) . [SA]MrBlue a respins cererea fara a aduce vreun argument pentru care a facut acest gest.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
ShadyLegenda
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Vin Oct 12, 2018 8:12 pm

Sâm Oct 13, 2018 3:03 pm

Prea multa bataie de cap pt owner :D :D :))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Oct 13, 2018 5:32 pm

Ce propunere ai facut tu, asta ar insemna sa stau in fiecare zi sa iau cotele de pe unibet sau casa pariurilor? Cred ca ai innebunit eu alta treaba nu am decat sa iau cote zi de zi

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis