Propunere !

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
misa9820
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2016 7:48 pm

Mar Mai 03, 2016 6:02 pm

Numele tau din joc : Qerchh
Sugestie/Propunere :Propun un nou mod de a facea un mini pvp event. GM-ul scrie ca va fi eventul. Apoi intreaba intrebari de orice tip de exmplu (125-25=) Primi 2 playeri care raspund corect sunt trasi in arena. Prin urmare GM-ul ea decizia cati playeri va participa.
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta?:Eu cred ca va imbunatati jocul deoarece:
1: Nu va fi lag pentru playeri in timpul duelelor.
2: Vor fi mai multe evente pvp.
3: Serveru va fi mai original cu ideii propii
Ms de atentie.
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Mar Mai 03, 2016 6:04 pm

Pe Wom2 şi DW este un sistem de dojang automat ( trage playeri random ) e un sistem mult mai uşor.
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Mar Mai 03, 2016 6:08 pm

CONTRA, e de ajuns 1 pe lună .
Imagine
Avatar utilizator
misa9820
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2016 7:48 pm

Mar Mai 03, 2016 6:11 pm

Nu e prea bine random. Metoda respectiva e doar norocul. In metoda mea playerii for simtii ca participa si trebuie sa pui efort de a intra in event. Astfel va fi mai multa comunicare dintre playeri si Staff.
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Mar Mai 03, 2016 7:14 pm

Misa , nu cred ca joci de prea mult timp pe svr . Evenimentul PvP , dupa cum il vezi tu este cam copilaresc . Tu iti imaginezi ca GM-ii chiar o sa stea la fiecare pereche de duelisti si o sa intreabe pe chat chestiile alea ? Mini event-pvp , pai tot svr o sa vrea sa intre si daca nu sunt primiti o sa faca scandal . Ai vrut sa faci o propunere si nu-ti venea ideea . Alta data gandeste-o mai bine si mai mult , nu prima idee gata o bagi . CONTRA .
Avatar utilizator
misa9820
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2016 7:48 pm

Mar Mai 03, 2016 7:28 pm

Stil7 scrie: Misa , nu cred ca joci de prea mult timp pe svr . Evenimentul PvP , dupa cum il vezi tu este cam copilaresc . Tu iti imaginezi ca GM-ii chiar o sa stea la fiecare pereche de duelisti si o sa intreabe pe chat chestiile alea ? Mini event-pvp , pai tot svr o sa vrea sa intre si daca nu sunt primiti o sa faca scandal . Ai vrut sa faci o propunere si nu-ti venea ideea . Alta data gandeste-o mai bine si mai mult , nu prima idee gata o bagi . CONTRA .

Da nu am mult pe joc am 7k numai dar nu e greu cu intrebarile astea e mai mult relax si e mult fun credema concurenta cine va fi primu si Gm-ii decid cate perechi va fi sau ce rase..
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Mai 03, 2016 10:28 pm

misa9820 scrie:
Stil7 scrie: Misa , nu cred ca joci de prea mult timp pe svr . Evenimentul PvP , dupa cum il vezi tu este cam copilaresc . Tu iti imaginezi ca GM-ii chiar o sa stea la fiecare pereche de duelisti si o sa intreabe pe chat chestiile alea ? Mini event-pvp , pai tot svr o sa vrea sa intre si daca nu sunt primiti o sa faca scandal . Ai vrut sa faci o propunere si nu-ti venea ideea . Alta data gandeste-o mai bine si mai mult , nu prima idee gata o bagi . CONTRA .

Da nu am mult pe joc am 7k numai dar nu e greu cu intrebarile astea e mai mult relax si e mult fun credema concurenta cine va fi primu si Gm-ii decid cate perechi va fi sau ce rase..
Si eu joc din iunie 2015 pe server si am doar 8k
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Mai 04, 2016 8:01 am

Contra
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Mie Mai 04, 2016 5:19 pm

CONTRA.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Mai 04, 2016 10:03 pm

Propunere respinsa.
Vom face anumite chestii pentru a elimina lagul in mapa pvp.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis