Propunere

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 6:17 pm

Numele tău din joc: Dokita.
Sugestie/Propunere: Propun adaugarea tagului [VIP], la cumpararea unui pachet, sau la cumpararea sihastrului vip.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Cred ca noi playeri ne-am simti mai speciali, si in acelasi timp am ajuta si comunitatea foarte mult.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 6:27 pm

Din partea mea ai un contra, imi pare rau. In felul acesta, o mare parte din playerii de pe server vor avea [VIP] si dupa cum stim, un player nou pe server este influentat de cei cu tag, deci s-ar putea face inselatorii ~sa se fure conturi~. Nu cred ca ar face pe nimeni sa se simta special din moment ce un sihastru vip este 7 euro, si oricine poate cumpara tag-ul. Special te simti cand castigi evenimente importante ~PvP, Miss/Mr~. Cred ca am spus tot ce am avut de spus.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 6:32 pm

HamatoYoshi scrie:Din partea mea ai un contra, imi pare rau. In felul acesta, o mare parte din playerii de pe server vor avea [VIP] si dupa cum stim, un player nou pe server este influentat de cei cu tag, deci s-ar putea face inselatorii ~sa se fure conturi~. Nu cred ca ar face pe nimeni sa se simta special din moment ce un sihastru vip este 7 euro, si oricine poate cumpara tag-ul. Special te simti cand castigi evenimente importante ~PvP, Miss/Mr~. Cred ca am spus tot ce am avut de spus.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ai dreptate, e 7 euro VIP-ul, dar eu am spus ca sa se bage un pachet, care contine mai multe site-uri ,sa fie 30 E, si in + cred ca incepatori nu sunt atat de usor influentati, cred ca au mai vazut pe cineva cu gradul [VIP] atata timp cat au jucat un pvm sau un privat.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 6:36 pm

Dokita scrie:
HamatoYoshi scrie:Din partea mea ai un contra, imi pare rau. In felul acesta, o mare parte din playerii de pe server vor avea [VIP] si dupa cum stim, un player nou pe server este influentat de cei cu tag, deci s-ar putea face inselatorii ~sa se fure conturi~. Nu cred ca ar face pe nimeni sa se simta special din moment ce un sihastru vip este 7 euro, si oricine poate cumpara tag-ul. Special te simti cand castigi evenimente importante ~PvP, Miss/Mr~. Cred ca am spus tot ce am avut de spus.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ai dreptate, e 7 euro VIP-ul, dar eu am spus ca sa se bage un pachet, care contine mai multe site-uri ,sa fie 30 E, si in + cred ca incepatori nu sunt atat de usor influentati, cred ca au mai vazut pe cineva cu gradul [VIP] atata timp cat au jucat un pvm sau un privat.
Cel mai sigur mod ar fii sa se dea tag-ul [VIP] doar la cumpararea unui pachet care include tot ce este in iShop pe server. In acest mod am stii ca nu toata lumea ar beneficia de acest privilegiu si securitatea conturilor si a itemelor ar fi sporita. Daca va fi asa cum am scris in acest reply, atunci sunt pro, in orice alt caz sunt contra!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
NinjaPvP69lei
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:23 am

Mie Iul 13, 2016 7:20 pm

Cred ca ar fi o idee buna , PRO!
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iul 13, 2016 7:57 pm

Contra, a mai fost pe server şi a fost scos.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 7:59 pm

Jawwad scrie:Contra, a mai fost pe server şi a fost scos.
Da, am mai fost pe sv, dar asta nu inteleg, de ce s-a scos?
De ce sa nu se bage din nou? astea sunt nelamuririle mele.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mie Iul 13, 2016 9:27 pm

Pro , din cate am auzit de la Blue ca o sa bage din nou in viitor un pachet VIP care va contine anumite iteme site.
Ultima oară modificat Joi Iul 14, 2016 4:41 pm de către Solana Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 1:14 am

Contra! A mai fost băgat si scos. Plus ca m-am saturat sa vad suferinte de VIP.
Avatar utilizator
presTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iul 14, 2016 3:04 pm

Joi Iul 14, 2016 3:32 pm

contra
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Joi Iul 14, 2016 3:54 pm

A mai fost tag-ul si sa scos . Contra .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Joi Iul 14, 2016 4:45 pm

Contra.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Iul 14, 2016 5:15 pm

Pro, nu ar strica.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Joi Iul 14, 2016 6:21 pm

Contra.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Iul 15, 2016 4:58 am

A fost cu tag-uri VIP vara trecuta si s-au scos.
Propunere respinsa.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis