Sondaj de opinie (Sistem de costume pentru rase)

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Schizzo
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Iun 13, 2016 1:43 am
Oraş: Craiova
Status: :█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║©
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Iul 17, 2016 8:36 am

Salut,

Am creat acest topic cu scopul de a afla și părerea voastră ca jucători, deoarece aveți drept liber la vot și la liberă exprimare, desigur.
Odată cu finalizarea versiunii 40k se va băga un sistem nou de costume cu bonusuri (apărări) pentru fiecare rasă în parte. Eei bine, nu știu câți dintre voi sunt de acord cu acest lucru. Dacă doriți implementarea acestui sistem de costume sau nu. Părarea mea personală este următoarea, fiind un server PvP clasic prefer să rămână așa cum e, fără alte implementări care probabil ar strica "frumusețea/bunăstarea" acestui joc. Sunt o mulțime de alte update-uri care se pot face pe versiunea 40k și de care pot beneficia playerii.


Menționez că e posibil ca nu toți jucătorii să fie mulțumiți de acest nou update cu sistemul de costume. La fel cum mulți dintre ei sunt dezamăgiți în legătură cu damage-ul "WOW" pe care-l dai acum pe server dintr-un singur skill. Faptul cum că damage-ul a fost schimbat la rase, nu este tocmai ok, deoarece nu toate rasele sunt echilibrate cum ar trebui să fie în mod normal. Acestea fiind spuse, nu vreau să o mai lungesc foarte mult. Prin urmare, am să vă las mai jos un link cu "STRAW POLL" în care aveți dreptul să votați și desigur, să lăsați și o părere (argument) în care să vă exprimați punctul de vedere personal. Mult succes!

Link STRAW POLL:
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Iul 17, 2016 8:59 am

Ai un model de respectat.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis