Propunere PvP

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 31, 2016 11:37 am

Numele tău din joc: Kiyoshi
Sugestie/Propunere: La evenimentul PvP pe rase de maine, castigatorul fiecarei rase sa castige un costum colorat cu bonusurile pentru rasa respectiva.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Am inteles ca armura king se va da de acum doar la pvp-ul general, nu si la cel pe rase. In acest caz, ar fi corect ca si castigatorii pvp-urilor pe rase sa castige un premiu cat de cat valoros si semnificativ. Acest premiu sa fie in cazul castigatorului la rasa Razboinic Sihastru Visiniu M/F (cel impotriva razboinicilor), in cazul castigatorului la rasa Ninja Sihastru Portocaliu M/F (cel impotriva asasinilor), in cazul castigatorului la rasa Sura Sihastru Verde M/F (cel impotriva sura) iar in cazul castigatorului la rasa Shaman Sihastru Albastru M/F (cel impotriva shamanilor). Asa ar fi corect, totusi un eveniment important si rar ca si pvp-ul trebuie sa fie premiat corespunzator. Astept parerile voastre.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Batiqe
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Vin Mai 27, 2016 12:08 pm

Dum Iul 31, 2016 11:42 am

E o idee bună. Pro !
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Dum Iul 31, 2016 1:36 pm

Contra.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Dum Iul 31, 2016 1:36 pm

Ne-am gandit si noi la asta, numai ca nu este o idee buna deoarece s-ar umple map1 de efecte daca dam cate 4 de fiecare data. Scopul preturilor inalte de pe item shop este sa rarefieze prezenta acestora.

Propunere respinsa.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis