Nu ar trebui marit dmg la leac?

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Anca Gabriela
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Aug 14, 2016 1:42 am

Dum Aug 14, 2016 2:03 am

Buna :)
Joc pe leac de ceva timp si m-am lovit de o mica problema, eu dau acum undeva la 1.5k hit si aproape 2k skill pe critica si incarc in jur de 6k pv.
Recent am dat duel cu un war aura si luam ceva mai mult de 3k hit si critica pe vartej de 12k. Binenteles ca m-a batut.
Va intreb, cum as putea castiga cand e o diferenta asa mare de dmg?
Inteleg ca samanul nu e facut pentru pvp, dar de ce pe alte srv se poate face asta, pe alaska de exemplu sa intamplat de mai multe ori ca eventu pvp sa fie luat de saman, de ce aici nu se poate?
Eu consider ca ar trebui facut ceva, fie se mareste dmg la saman leac, sau sa ii fie crescut leacul.
P.S. am facut duele cu alte rase si era ok, mai castigam, mai pierdeam, dar cand vine vorba de war aura nu pot....fie toti stiu juca, fie warul aura e avantajat, sau saman leac e dezavantajat in fata warului aura
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 14, 2016 2:22 am

Respectă modelul impus.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis