Critica alunga playerii!!!

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
C.Eduard
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Lun Aug 22, 2016 9:20 pm

Sâm Aug 27, 2016 5:27 pm

[H]Diana a lamurit chestia cu stafful.
Contra.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Aug 27, 2016 5:40 pm

Helenne scrie:Voi nu ati citit bine acest tipic ... eu am cerut sa se micsoreze nu sa se scoata! Daca voi stiti sa va bazati pe critica ci nu pe tehnica e problema voastra ca nu puteti insa e nedrept ca un ninja bun sa piarda in fata unui player la critica acela nestiind nimic. Da degeaba mai scriu ca serverul e umplut de copilarie infantila ce sa le ceri lor :\
Deja exagerezi, nu dai o critică în fiecare duel, nu dai o critică pe fiecare skill, şi eu şi tu şi alţi ninja au câştigat multe duele datorită critecelor care le-a dat pe final. Un player bun n-are cum să piardă în faţa unuia care nu ştie nimic. Şi îţi garantez eu că serverul nu e umplut de copilărie infantilă cum ne numeşti tu pe noi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Aug 27, 2016 5:47 pm

CONTRA!
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Aug 27, 2016 5:51 pm

Jawwad scrie:
Helenne scrie:Voi nu ati citit bine acest tipic ... eu am cerut sa se micsoreze nu sa se scoata! Daca voi stiti sa va bazati pe critica ci nu pe tehnica e problema voastra ca nu puteti insa e nedrept ca un ninja bun sa piarda in fata unui player la critica acela nestiind nimic. Da degeaba mai scriu ca serverul e umplut de copilarie infantila ce sa le ceri lor :\
Deja exagerezi, nu dai o critică în fiecare duel, nu dai o critică pe fiecare skill, şi eu şi tu şi alţi ninja au câştigat multe duele datorită critecelor care le-a dat pe final. Un player bun n-are cum să piardă în faţa unuia care nu ştie nimic. Şi îţi garantez eu că serverul nu e umplut de copilărie infantilă cum ne numeşti tu pe noi.
95% din ninja de pe lf sunt amatori. (critica pe cutite, iteme dex, etc, se bucura la dmg mare) si vad ca si tu esti asa din moment ce esti contra la scaderea dmg-ului si criticelor. Vad ca au fost scoase loviturile critice. Sper sa fie scoase in viitorul apropiat (inainte de pvp) si roua de critica. Sunt in continuare pro la propunere!








Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Aug 27, 2016 6:04 pm

Ok! Sa se micsoreze DMG. Rameneti cei care nu donati 1 leu pe server sa vad cum mai merge serveru dupa maxim 3 luni. Criticele si patrunzatoarele s-au scos. ASTA E BATAIE DE JOC DEJA! Multi o sa se lase. Garantez
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 27, 2016 6:06 pm

Nu s-a scazut dmg-ul.
Au fost scoase doar lov. critica si patrunzatoare care dadeau 5% din fiecare.

TOPIC CLOSED!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis