Critica si patrunzatoare

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Aug 27, 2016 6:02 pm

Numele tău din joc:[/b] RaulFlvs
Sugestie/Propunere: Sa se bage inapoi criticele si patrunzatoarele.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: In primul rand 60% din server o sa plece. Asta 100% o sa afecteze si donatiile ca si in cazul meu. Am vrut sa iau sihastrele si amuleta dar nu mai are rost cu 5k cu full site. Cred ca e deajuns ca s-a scos apa critica si s-a micsorat dmg in bataie de joc. Noi am ales sa jucam pe server deoarece ne placea cum era la inceput. De la o vreme incoace vad ca e in cadere libera serveru asta. 4.4 gheara maxima cu full pe tine intr-unu fara site la generala???? Asta e DMG?? Atunci scoateti si licorile verzi si mov..sa fie treaba completa. Am vazut ca multa lume e revoltata. Nu am donat unii sa dam 10k critica.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Aug 27, 2016 6:04 pm

Sunt de acord cu tine, se scade dmg-ul doar pentru că aşa vor cei "buni" pe ninja.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Aug 27, 2016 6:04 pm

ASA RAMANE SI PUNCT.
NU SE VA MAI SCADEA NICI DIN DAMAGE NICI DIN CRITICA!

TOPIC CLOSED!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis