Serverul nu merge bine

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
petarDa1
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Aug 09, 2016 4:48 pm

Joi Sep 01, 2016 11:35 pm

Numele tău din joc: Shaarawy
Sugestie/Propunere: Repunerea serverului pe fagasul normal
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:
Salut ! Am facut acest topic pentru a-mi lua adio de la acest server si totodata pentru a semnala niste probleme grave ale serverului.Dupa cum stiti astazi a fost eventul PVP.Uitandu-ma pe forum am vazut ca in editiile precedente ale acestui evenet au fost 3 locuri.La aceasta editie a fost doar un singur loc.La eventul OX inainte se dadeau acadele si inele si la intrebarile itnermediare,acum se da doar premiul cel mare castigatorului.Pana la urma e un server privat,de ce ne-ati luat oportuniatea de a obtine singurul "site" care putea fi obtinut pe joc.La eventul PVP nedreptati cu gramada.Mie Kazumi si iKakashi (YamatoHoshi aici pe forum) mi-a dat pritetenie in timpul duelului,adversarul lui SelleRoyal a schimbat arma in timpul duelui (lucruri strict interzise).Se pare ca asa e natia noastra de romani,ne furam unii pe altii sa nu ajungem nicaieri...mi-e teama de generatiile ce vor venii.Yamato sa stii ca as putea sa te injur de toate neamurile,dar nici macar atat nu meriti.Uitati-va in atasament sa vedeti ce mi-a raspuns.S-au incalcat niste reguli si nu s-a facut nimic
Propunerea mea este sa fie mai multa vigilenta la PVP pentru ca astfel de situatii sa nu se mai repede+repararea bugului cu cererile blocate din optiuni si primite chiar daca sunt blocate.Mi-as dorii ca serverul sa se indrepte.Acesta este ultimul meu post.Va multumesc
Fişiere ataşate
0901_225152.jpg
0901_225152.jpg (208.54 KiB) Vizualizat de 2119 ori
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Sep 01, 2016 11:43 pm

Eu sunt de acord cu evenimentul ox, să se dea de participare inel, acadea.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Rebekah
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 189
Membru din: Vin Iul 01, 2016 9:25 am

Vin Sep 02, 2016 12:04 am

Si eu sunt in mare parte de'acord cu ce ai scris tu.Iti urez bafta pe mai departe .
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 02, 2016 12:07 am

Adevărat!
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
qCioroiu
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Mie Aug 31, 2016 12:26 am

Vin Sep 02, 2016 12:09 am

Ai foarte mare dreptate
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Sep 02, 2016 12:10 am

Se pare ca iKakashi dupa atatea banuri luate nu se potoleste.
Nu-i nimic,a mai luat un ban pe ip
In legatura cu blocarea grupei,cererii de prietenie, voi verifica sa vad ce pot face.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis