propunere

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Dec 28, 2016 11:53 pm

Numele tău din joc: HamatoYoshi
Sugestie/Propunere: sa fie legalizate casatoriile si relatiile gay pe server.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:
gay.JPG
gay.JPG (2.2 KiB) Vizualizat de 4177 ori
s-ar reduce din discriminarea de pe server fata de cei cu alte orientati sexuale. in plus, e cam rasista / homofoba aceasta restrictie. :ugeek: sa fim seriosi, suntem in 2016, aproape 2017, trebuie sa se dezvolte mentalitatea tuturor pana la urma, si putem face asta cu pasi mici :D
+in aceasta propunere adaug faptul ca acum 2 zile a fost aprobata legea ce permite cetatenilor romani sa se casatoreasca cu persoane de acelasi sex, si le sunt recunoscute drepturile ca fiind egale cu ale persoanelor heterosexuale.
[/b]
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Joi Dec 29, 2016 12:16 am

Contra. Ar fii o porcarie , majoritatea persoanelor ( si eu ) nu suporta gay si nici sa ii vada pe strada sau mai ales pe un joc .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Joi Dec 29, 2016 12:17 am

contra . fara suparare . mi-am schimbat parerea
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Joi Dec 29, 2016 12:18 am

CONTRA
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Dec 29, 2016 12:19 am

Eu sincer nu suport gay, dar dau pro pentru tine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Joi Dec 29, 2016 12:55 am

Contra. Nu sunt adeptul homosexualilor.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Joi Dec 29, 2016 4:45 am

Pro.Frate lasati-l pe baiat oricum acesta va face topicuri pana va potoliti,puteti sa dati o mie de contra,daca el se simte bine nu il schimbati,si asa fara homosexualitate tot virgini sunteti si salivati singura voastra prietena a fost shamanca pe metin asa ca numai comentati aiurea
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Dec 29, 2016 11:51 am

Contra, după mine cine nu ar suporta gay, cred ca doar gay o sa mai joace, adica tu si maxim vreo 5.(parerea mea)
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Joi Dec 29, 2016 12:34 pm

Pro. In Revolutie ne-am castigat libertatea, libertatea de a fi oameni, dar la ce ne trebuie noua libertate daca nu prea stim ce sa facem cu ea? Mi-as dori ca societatea in care ne-am nascut sa gandeasca rational si sa actioneze drept. Fiecare este liber sa-si traiasca viata cum vrea, fara sa fie constrans sau judecat de restul societatii. Fiecare are dreptul la parere libera si la libera actiune.
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Joi Dec 29, 2016 3:14 pm

Ellen scrie:Pro. In Revolutie ne-am castigat libertatea, libertatea de a fi oameni, dar la ce ne trebuie noua libertate daca nu prea stim ce sa facem cu ea? Mi-as dori ca societatea in care ne-am nascut sa gandeasca rational si sa actioneze drept. Fiecare este liber sa-si traiasca viata cum vrea, fara sa fie constrans sau judecat de restul societatii. Fiecare are dreptul la parere libera si la libera actiune.
PRO
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Joi Dec 29, 2016 4:25 pm

Contra
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Joi Dec 29, 2016 5:33 pm

PRO . Un om nu alege sa fie homosexual . Pentru ca nici heterosexualii nu au ales sa fie asa . Ce baieti , voi v-ati propus sa va placa fetele , sau a fost ceva spontan ? Voi va impuneti cumva sa va simtiti atrasi de ele , sau cum ? O persoana este gay din nastere . Fatul in uterul mamei incearca sa se dezvolte . Si pentru ca este un corp strain , se exercita asupra acestuia hormoni ( feminini ) pentru neutralizare . 10% din fetusi sunt influentati datorita actiunii hormonilor asupra creierului si asupra glandei hipofize . De aceea apar diferite orientari sexuale . Care sunt naturale , din nastere , pe care nu le poti schimba . Iar a fi gay inseamna , pur si simplu , sa te simti atras de persoane de acelasi sex . Nu poti opri asta . Cum daca iti place o fata foarte tare ...nu poti sa faci nimic ca sa nu te atraga . Si faza cu ,,nu suport '' indica multe chestii . E simplu sa fii indiferent si sa spui ,,nu suport '' . Dar nu stiu cat de departe ajung persoanele care spun ,,nu suport '' .
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Vin Dec 30, 2016 9:56 am

Clar Contra. :arrow:
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Dec 30, 2016 10:53 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis