Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Ian 05, 2017 10:41 am

Numele tău din joc: takumibomba
Sugestie/Propunere: Sa se bage inapoi 5 aparari in + , cum era pe data de 04.01.2017 era foarte bine .
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: ar avea mai multi playeri , ca ar deveni unu mai de tactică să zic aşa , si nu s ar lua duele doar pe critica

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
EkStOrM
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 14, 2016 9:30 pm

Joi Ian 05, 2017 10:55 am

Pro, să fie dmg la fel ca inainte.
de ex eu dau 2k... in un sura fara site..
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Joi Ian 05, 2017 10:59 am

PRO
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Joi Ian 05, 2017 11:03 am

Contra dmg.ul ramane cum e acum. Serverul nu e doar pentru seturi sura vs sura ninja vs ninja war vs war. serverul e pvp classic cu beta roua permanenta zeuri! Pe server sa face batai generale si multe evenimente in care da 2k spirit cu waru ? am facut test! Daca vrei servere cu 1k.2k skil si 4 k critica duceti-va acolo sa faceti seturi nu mai comentati aici . asta e server cu beta aloo cum sa fie critica 4k?
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Joi Ian 05, 2017 11:46 am

Mars ma cu propunerea ta pokemonule. CONTRA
ai private cu dmg de 1k critica mars acolo si joaca daca aici nu-ti convine
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Joi Ian 05, 2017 11:55 am

Contra, pana la urma asta e serverul conceput,cine are noroc castiga,nu il poti schimba :cry:
Avatar utilizator
CappucinoCC
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Mie Iul 27, 2016 5:18 pm

Joi Ian 05, 2017 12:03 pm

Contra, server-ul va ramane cum este. Asa este frumos sa te distrezi nu sa dai 5-6k pe normala si pe critica 10k.
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Joi Ian 05, 2017 12:35 pm

Pro.
Du-te ba buzz si planteaza cartofii si lasa metinul,tu si cu propunerile "bine gandite".
Tu si bataile generale,ca mereu vi cu 3 moldoveni dupa tine si in 5 minute pleci,asa ca taci din gura.
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Joi Ian 05, 2017 2:15 pm

PRO
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Ian 05, 2017 5:44 pm

Doar cei mai ratati copii , cei mai anonimi prosti care nu pot lua un set ( nu mie ) multor playeri de pe server . BUZZ tu esti un cont de critica prietene , te a batut o samanca ZMEU ! TU FIIND SURA BM , iti bat samani zmei si fara armura si cu 0 clopot evantai . Dar tu esti un cont de critica . + raulflvs tu esti cam prost de fel baiete si pe nexus cum ai rezistat cu 2k dmg ? IN ****** ***** BUZZ CA NU E 2K PE SPIRIT , EU DAU 4K PE SPIRIT CU POSE TRITON BRATARA AUR SI TU ZICI CA CU BETA DAI 2K PE SPIRIT . iesi in rasa ma tii de amator prost . sa te iau pe **** orfane
Imagine
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Joi Ian 05, 2017 7:08 pm

Takumi scrie:Doar cei mai ratati copii , cei mai anonimi prosti care nu pot lua un set ( nu mie ) multor playeri de pe server . BUZZ tu esti un cont de critica prietene , te a batut o samanca ZMEU ! TU FIIND SURA BM , iti bat samani zmei si fara armura si cu 0 clopot evantai . Dar tu esti un cont de critica . + raulflvs tu esti cam prost de fel baiete si pe nexus cum ai rezistat cu 2k dmg ? IN ****** ***** BUZZ CA NU E 2K PE SPIRIT , EU DAU 4K PE SPIRIT CU POSE TRITON BRATARA AUR SI TU ZICI CA CU BETA DAI 2K PE SPIRIT . iesi in rasa ma tii de amator prost . sa te iau pe **** orfane
Mare adevar ai spus,nu cred ca mai are rost sa spun de ce este adevarat =))
Avatar utilizator
Joseph
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Joi Ian 05, 2017 2:58 pm

Joi Ian 05, 2017 9:00 pm

Salut,am citit , recitit propunerea ta,si am stat putin sa ma gandesc, am ajuns la o concluzie,aceasta propunere ar face munca membrilor staff o bataie de joc,deoarece dvs. faceti anumite propuneri,in unele sa fie scoase,in unele sa fie adaugate,odata ce au fost scoase,eu,consider ca trebuie sa ramana scoase,deoarece nu ar fi frumos sa le facem munca mai grea membrilor staff,eu consider ca este foarte bine cum este acum serverul,si mai consider ca aceasta propunerenu isi are rostul.
Parerea mea pentru aceasta propunere,este una negativa,aceasta fiind "Contra" .
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Joi Ian 05, 2017 9:14 pm

Joseph scrie:Salut,am citit , recitit propunerea ta,si am stat putin sa ma gandesc, am ajuns la o concluzie,aceasta propunere ar face munca membrilor staff o bataie de joc,deoarece dvs. faceti anumite propuneri,in unele sa fie scoase,in unele sa fie adaugate,odata ce au fost scoase,eu,consider ca trebuie sa ramana scoase,deoarece nu ar fi frumos sa le facem munca mai grea membrilor staff,eu consider ca este foarte bine cum este acum serverul,si mai consider ca aceasta propunerenu isi are rostul.
Parerea mea pentru aceasta propunere,este una negativa,aceasta fiind "Contra" .
Joseph,nu toti playerii sunt de vina,membrii staff obisnuie sa ne mai intrebe uneori daca dorim o schimbare,majoritatea serverului fiind de acord.
Damage-ul mereu este o problema din cauza unora ca Buzz care doresc ca acest server sa fie unul de duele care tin 2 secunde!
Asta face treaba straff-ului mai grea,deoarece trebuie sa impace ambele capete,dar uneori strica ceva bun din cauza acestor playeri.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Ian 05, 2017 10:30 pm

Contra
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Ian 05, 2017 10:40 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis