Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Vin Ian 13, 2017 9:21 pm

Numele tău din joc: Andrei.
Părere: PRO.
Motiv: A mai fost discutată această propunere însă în zadar.. Ar fi frumos acest sistem, dar la duelurile pe site membrii staff-ului pot verifica echipamentul fiecărui jucător pentru un duel corect.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Sâm Ian 14, 2017 12:39 am

Numele tău din joc: GeoJrr
Părere: Clar Contra :arrow:
Motiv: :arrow:
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Sâm Ian 14, 2017 10:21 am

Numele tău din joc: Stefan
Părere: Contra
Motiv: Nu inteleg de ce mai continuati,e a 4-a propunere de acest fel.Staff-ul a hotarat: "Vizualizarea echipamentului este doar pentru membrii STAFF!"
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Sâm Ian 14, 2017 2:10 pm

Numele tau din joc:Stefan04
PARERE:pro
Motiv:Ca sunt nr1
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Ian 14, 2017 2:24 pm

Acest sistem este disponibil doar pentru membrii STAFF-ului, de ce? Simplu, fiecare are propria sa varianta de a face iteme , nu ar fi corect ca un jucator bun in adevaratul sens al cuvantului sa fie copiat la iteme de un incepator. In legatura cu "loialitatea playerilor" va puteti da seama daca adversarul vostru foloseste sau nu iteme site in functie de dmg-ul acestuia.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis