Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mar Ian 17, 2017 9:35 pm

Numele tău din joc: zTNOfficial
Sugestie/Propunere: Duelele pe site :

- Odata ce s-a stabilit ca se joaca pana sa inceapa setul fara :Acc/ Inel / acadea / Amuleta / Inel semiluna / pesti , se mentine aceasta regula pana la sfarsitul setului.
- Fuga sa nu mai fie permisa ( In cazul meu dadea otrava si se punea camunflare si fugea toata arena , asta se mai poate numii duel ? Nu, ci maraton )
- Toate seturile la 9-9 sa contina avantaje. ( Poate ultimul duel se ia pe critica sau o greseala si nu e corect , trebuie decis sigur, atata timp cat setul a fost strans si s-a ajuns la 9-9 )
- Atata timp cat ambele parti sunt de acord , ca in setul lor sa fie permisi spectatori ( 1 de fiecare ) , nu vad care ar putea fii problema.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Nu ar mai fii diferenta aceasta mare dintre un player si un donator , un player poate munceste din greu , face pesti , otravite .. pentru a face rost de un site , ca sa ce ? Sa le piarda contra unui donator caruia ii este permis cu : Amuleta / Inel semiluna , dar lui nu cu acadea / inel , putand fii descalificat daca le foloseste.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mar Ian 17, 2017 9:41 pm

Numele tău din joc: qGLYT
Părere: PRO
Motiv: Adevărat la ce ai zis mai sus !
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Ian 17, 2017 9:52 pm

Numele tău din joc: ReaLRusso
Părere: PRO
Motiv: -
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Esrra
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Ian 10, 2017 12:04 pm

Mar Ian 17, 2017 9:53 pm

Numele tău din joc: Esrra
Părere: Pro
Motiv: Nu stiu de ce s-a schimbat regl... dat e naspa acuma :?
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Ian 17, 2017 9:57 pm

Numele tău din joc: [H]Athero
Părere: Pro.
Motiv: Cum a spus si zTN, sa nu fie munca jucatorilor care muncesc zi de zi pentru 1 acc in zadar.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mar Ian 17, 2017 10:05 pm

Numele tău din joc:BUZZ
Părere: PRO
Motiv: Cand se stabileste fara amuleta inel si alea. sa fie pana la terminarea setului fara amuleta si inel. Nu toti ne permitem Inel si amuletaa!
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Mar Ian 17, 2017 10:39 pm

BUZZ scrie:Numele tău din joc:BUZZ
Părere: PRO
Motiv: Cand se stabileste fara amuleta inel si alea. sa fie pana la terminarea setului fara amuleta si inel. Nu toti ne permitem Inel si amuletaa!
Nu , ca tu dai cu jula :))))))
Imagine
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Mar Ian 17, 2017 10:42 pm

Numele tău din joc: Ak3
Părere: Pro
Motiv: E mult mai ok cum spune zTN
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 18, 2017 12:49 am

Chinezu scrie:
BUZZ scrie:Numele tău din joc:BUZZ
Părere: PRO
Motiv: Cand se stabileste fara amuleta inel si alea. sa fie pana la terminarea setului fara amuleta si inel. Nu toti ne permitem Inel si amuletaa!
Nu , ca tu dai cu jula :))))))

El da cu sunca si ceapa =)))
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Mie Ian 18, 2017 7:58 am

Numele tău din joc: RaulFlvs
Părere: Contra
Motiv: Atât timp cat nu ai acc nu e nicio neregula. Daca te deranjează ca e maraton nu te obliga nimeni sa faci duel pe site. Faci când ai toate cele pesti inel etc...
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Mie Ian 18, 2017 10:56 am

Nume Joc : GeoJrr
Parere: Pro !
Motiv: Sa moara amatoriiiiiiiiiii :arrow:
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mie Ian 18, 2017 4:55 pm

RaaII scrie:Numele tău din joc: RaulFlvs
Părere: Contra
Motiv: Atât timp cat nu ai acc nu e nicio neregula. Daca te deranjează ca e maraton nu te obliga nimeni sa faci duel pe site. Faci când ai toate cele pesti inel etc...
IAR TE BAGI IN SEAMA IN DUMNEZAU ***** MACAR STIE CE E ALA DUEL PE SITE DACA NU TE OCUPI CU ASA CEVA NU MAI COMENTA FT RASA ***** DE **********
 ! Mesaj de la: Edy
Ai primit avertisment
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Mie Ian 18, 2017 4:58 pm

BUZZ scrie:
RaaII scrie:Numele tău din joc: RaulFlvs
Părere: Contra
Motiv: Atât timp cat nu ai acc nu e nicio neregula. Daca te deranjează ca e maraton nu te obliga nimeni sa faci duel pe site. Faci când ai toate cele pesti inel etc...
IAR TE BAGI IN SEAMA IN DUMNEZAU ***** MACAR STIE CE E ALA DUEL PE SITE DACA NU TE OCUPI CU ASA CEVA NU MAI COMENTA FT RASA ***** DE **********
Usor mop. Ca tu nu stii cum arata arena de 1-1, doar 10 minute stai in arena, când esti eliminat din prima la PvP. Uita-te in plm cum arati ca esti piele si os...se vede ca ai tras mult la plug vara asta si ca ai avut recolta slaba, taran mirositor. O murit ma-ta si numai ai bani din pensia ei de handicap sa-ti iei amuleta? Acum aibramas cu tactu care iti da viol printeso. Urecheat imputit
 ! Mesaj de la: Edy
Ai primit avertisment
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mie Ian 18, 2017 5:21 pm

RaaII scrie:
BUZZ scrie:
RaaII scrie:Numele tău din joc: RaulFlvs
Părere: Contra
Motiv: Atât timp cat nu ai acc nu e nicio neregula. Daca te deranjează ca e maraton nu te obliga nimeni sa faci duel pe site. Faci când ai toate cele pesti inel etc...
IAR TE BAGI IN SEAMA IN DUMNEZAU ***** MACAR STIE CE E ALA DUEL PE SITE DACA NU TE OCUPI CU ASA CEVA NU MAI COMENTA FT RASA ***** DE **********
Usor mop. Ca tu nu stii cum arata arena de 1-1, doar 10 minute stai in arena, când esti eliminat din prima la PvP. Uita-te in plm cum arati ca esti piele si os...se vede ca ai tras mult la plug vara asta si ca ai avut recolta slaba, taran mirositor. O murit ma-ta si numai ai bani din pensia ei de handicap sa-ti iei amuleta? Acum aibramas cu tactu care iti da viol printeso. Urecheat imputit
****** morti ***** eu am castigat odata pvp-u dar tu esti in stare sa il castigi? cand castigi atunci sa vorbesti cu mine
 ! Mesaj de la: Edy
Ai primit avertisment
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Mie Ian 18, 2017 6:24 pm

BUZZ scrie:
RaaII scrie:
BUZZ scrie: IAR TE BAGI IN SEAMA IN DUMNEZAU ***** MACAR STIE CE E ALA DUEL PE SITE DACA NU TE OCUPI CU ASA CEVA NU MAI COMENTA FT RASA ***** DE **********
Usor mop. Ca tu nu stii cum arata arena de 1-1, doar 10 minute stai in arena, când esti eliminat din prima la PvP. Uita-te in plm cum arati ca esti piele si os...se vede ca ai tras mult la plug vara asta si ca ai avut recolta slaba, taran mirositor. O murit ma-ta si numai ai bani din pensia ei de handicap sa-ti iei amuleta? Acum aibramas cu tactu care iti da viol printeso. Urecheat imputit
****** morti ***** eu am castigat odata pvp-u dar tu esti in stare sa il castigi? cand castigi atunci sa vorbesti cu mine
10 CM records si tu f*ti? :)))) eu n-am participat la pvp mop, daca îmi trb king am bani sa-mi iau direct. Nu fac crize la PvP. Asa ca ciocu mic tarancurule si du-te in grajd, hraneste-ti mama sa-ti dea lapte sa nu mori
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Ian 19, 2017 10:49 am

Numele tău din joc: takumibomba
Părere: PRO 50% CONTRA 50%
Motiv: Imi e indiferent , oricum nu am adversar la 1v1 pe site .
Imagine
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Joi Ian 19, 2017 5:05 pm

Takumi scrie:Numele tău din joc: takumibomba
Părere: PRO 50% CONTRA 50%
Motiv: Imi e indiferent , oricum nu am adversar la 1v1 pe site .

Ce n-ai tu adversar amatorule ? Ca te bat pe ninja de uiti de metin. :))) . La 9-7 , incepeai sa te oftici , am zis fara amuleta si inel semiluna etc, Ai vz ca pierzi , le-ai pus si ai inceput sa te oftici. :)) Daca nu vei mai avea voie cu alea la un duel pe site, esti mancat ca ramai fara site uri flamandule. :)) Ca la 1-1 esti 0 barat. :)) Doar amuleta si inelul e de tine amatorule. :))
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Ian 19, 2017 7:06 pm

zTNN scrie:
Takumi scrie:Numele tău din joc: takumibomba
Părere: PRO 50% CONTRA 50%
Motiv: Imi e indiferent , oricum nu am adversar la 1v1 pe site .

Ce n-ai tu adversar amatorule ? Ca te bat pe ninja de uiti de metin. :))) . La 9-7 , incepeai sa te oftici , am zis fara amuleta si inel semiluna etc, Ai vz ca pierzi , le-ai pus si ai inceput sa te oftici. :)) Daca nu vei mai avea voie cu alea la un duel pe site, esti mancat ca ramai fara site uri flamandule. :)) Ca la 1-1 esti 0 barat. :)) Doar amuleta si inelul e de tine amatorule. :))
te auzi prietene ? maturam cu tine pe jos . la 9 8 am bagat alea , deoarece la 8 8 ai dat nor si au fugit toata arena , daca joci jegos joc jegos.
Imagine
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Joi Ian 19, 2017 10:23 pm

Takumi scrie:
zTNN scrie:
Takumi scrie:Numele tău din joc: takumibomba
Părere: PRO 50% CONTRA 50%
Motiv: Imi e indiferent , oricum nu am adversar la 1v1 pe site .

Ce n-ai tu adversar amatorule ? Ca te bat pe ninja de uiti de metin. :))) . La 9-7 , incepeai sa te oftici , am zis fara amuleta si inel semiluna etc, Ai vz ca pierzi , le-ai pus si ai inceput sa te oftici. :)) Daca nu vei mai avea voie cu alea la un duel pe site, esti mancat ca ramai fara site uri flamandule. :)) Ca la 1-1 esti 0 barat. :)) Doar amuleta si inelul e de tine amatorule. :))
te auzi prietene ? maturam cu tine pe jos . la 9 8 am bagat alea , deoarece la 8 8 ai dat nor si au fugit toata arena , daca joci jegos joc jegos.
Cine a fugit ma ? =))))))) *** de pizdoc de 15 ani =))))). Sa ti-l aduc pe Athero aici ? =))) Sa vedem ce zice ? Cine a dat nor si a bagat camunflarea si a fugit ? =)))) ***** obosita ce esti. Ca esti jalnic pe fiecare caracter fara amuleta si inel. =))))))
 ! Mesaj de la: Edy
Ai primit avertisment
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Ian 21, 2017 12:46 pm

Voi relua personal regulamentul duelelor pe site si voi posta in cursul zilei de azi varianta oficiala.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis