Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Feb 18, 2017 8:19 pm

Numele tău din joc: Stefan.
Sugestie/Propunere: Micsorarea damage-ului.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Suntem pe metin2 LF,un server cu cel mai mare potential dintre toate celelalte server PvP Clasice,si acest potential e irosit pe damage-ul IMENS de Metin2..nu mai continui,stiti voi la ce server m-am referit :D
Stiu ca imi vor sari multi in cap : "Du-te pe servere PvP lv 99 daca vrei dmg mic"..Nu ma duc nicaieri,acesta este un server PVP minunat!Stiti ce e ala PvP nu?Player vs Player!Playerii care vin cu urmatoarea afirmatie ii rog sa stea la departare,tot din vina acestora LF a facut un pas in spate la excelenta atunci cand s-a adaugat 5% aparare si s-a scos roua de critica,ei au sarit cu gura ca nu mai dau 8k normala si 13k critica.
Aici nu se fac doar batai generale unde trebuie sa dai 400000 k sa iti omori inamicul,aici se face si 1v1,care predomina pe un server PvP.
Cel mai important eveniment pe un server PvP este Evenimentul PvP!Nu Evenimentul Breslelor,sau mai stiu eu care..Hide..sau care mai e..
Asta inseamna ca trebuie sa existe o experienta cat mai buna!Nu sa dai 11k,10k si 4k si sa iti omori oponentul.Trebuie sa se vada tactica si stilul de joc,nu cine are norocul mai mare de a prinde critica.
Warr-ul mental este cel mai puternic de pe server la damage,dai 12k in triton si aur,fara critica pe arma..si fara site!
Acesta este urmat de sura unde dai la fel,fara site,si fara tais 7k pocnit 4,2 risipa si 5k taifun..
Sper ca staff-ul va lua in vedere aceasta propunere si va face o schimbare.Stiu ca este mult de munca,dar va merita!Nu vor mai pleca playerii pe alte servere PvP.Cum am mai spus..acest server are cel mai mare potential,e bine facut si gandit,doar damage-ul strica tot..nu irositi acest potential. :D


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Sâm Feb 18, 2017 8:32 pm

-
PRO
E o propunere buna si gandita, dar e ceva de cacat sa ii strici povestea,el decand s a facut numa cu 12k critica o fost acuma il stricam sa il ducem la 8k ?
Avatar utilizator
xreeed
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 11:29 pm

Sâm Feb 18, 2017 8:39 pm

xReeed
PRO
E damage prea mare,ar fi o schimbare.
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Sâm Feb 18, 2017 8:48 pm

Nume joc :xChev
Parere : Pro
Motiv: war mental ,aura ,sura arm au un dmg foarte mare fata de celelalte caractere :( !
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Feb 18, 2017 9:35 pm

RaulFlvs
Contra
Asta e specific unui PvP cu BETA. Exista un PvP deschis de 3-4 ani cu totii îl stiti. Unde critica la 1vs1 este de?? 30k si încă are playeri serverul. Si voi va plângeri de 10k critica odata la 20 de duele? Haideti sa se scoată si beta :)))))
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Sâm Feb 18, 2017 9:37 pm

Nume joc :s1lentTioSsS
Parere : Pro
Motiv: Dmg prea mare la unele carctere mai ales mentalul ;)
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Feb 18, 2017 9:38 pm

RaulFlvs scrie:RaulFlvs
Contra
Asta e specific unui PvP cu BETA. Exista un PvP deschis de 3-4 ani cu totii îl stiti. Unde critica la 1vs1 este de?? 30k si încă are playeri serverul. Si voi va plângeri de 10k critica odata la 20 de duele? Haideti sa se scoată si beta :)))))
Chiar ma intrebam cand vei aparea,Raul.Tu si Buzz,cei care sustineti amatorismul pe acest server..Multumesc pentru contra,sa speram ca vor fi oameni care si gandesc..
Imagine
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Sâm Feb 18, 2017 9:56 pm

Părere: PRO
Motiv: Multă lume cere micșorarea dmg-ului, iar prin această propunere cred că e timpul ideal de a trece la treabă.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Sâm Feb 18, 2017 10:12 pm

Apophis
Contra
Tu vrei sa dai cu beta 3k ?E server de lvl 105 si eu cred ca dmg-ul este destul de bun, daca s-ar scadea dmg-ul pentru ce ar mai avea rost violet-ul, cred ca nu ar mai dona multi playeri daca s-ar scadea dmg-ul, parerea mea.
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Feb 18, 2017 10:36 pm

CetoD scrie:Apophis
Contra
Tu vrei sa dai cu beta 3k ?E server de lvl 105 si eu cred ca dmg-ul este destul de bun, daca s-ar scadea dmg-ul pentru ce ar mai avea rost violet-ul, cred ca nu ar mai dona multi playeri daca s-ar scadea dmg-ul, parerea mea.
Ce spuneam..playerii de generala..mersi pentru Contra oricum.Deja a devenit un server de batai generale LF.
Imagine
Avatar utilizator
NARCOTIQQ
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 15, 2017 6:08 pm

Sâm Feb 18, 2017 11:19 pm

Pro.

Warul mental/aura si sura am au prea mare dmg
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Sâm Feb 18, 2017 11:55 pm

Numele tău din joc: BUZZ
Părere: Contra
Motiv:Cristosu *****. asta e sv pvp lvl 105 cu iteme beta nu e sv 99 cu iteme triton iesi in morti ***** cu micdorarea dmg.ului tau cautati sv de 2k skil asta e sv lvl 105 in morti ***** ca si asa e mic dmg cat de mic vrei sa fi jet ft.**. cu propunerea da cu dm.gu tau. dmg e bun asa cum este
Avatar utilizator
666
Începător
Începător
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 7:41 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: 666

Dum Feb 19, 2017 1:00 am

666
Pro
Pro scăderea dmg-ului.
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Dum Feb 19, 2017 10:03 am

vladut scrie:Numele tău din joc: BUZZ
Părere: Contra
Motiv:Cristosu *****. asta e sv pvp lvl 105 cu iteme beta nu e sv 99 cu iteme triton iesi in morti ***** cu micdorarea dmg.ului tau cautati sv de 2k skil asta e sv lvl 105 in morti ***** ca si asa e mic dmg cat de mic vrei sa fi jet ft.**. cu propunerea da cu dm.gu tau. dmg e bun asa cum este
Gura bă moldovene,vezi că vine primăvara!Planteaza cartofii.Ai butoane lipsa la tastatura?Ce te-ai face tu fără critică? :))
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Feb 19, 2017 10:10 am

UN SERVER FARA BATAI GENERALE ESTE UN SERVER MORT PUNCT!
Avatar utilizator
Dolar222
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Joi Oct 13, 2016 7:27 pm

Dum Feb 19, 2017 8:02 pm

xDolar

Pro

Fiecare duel cu BUZZ, de exemplu, dureaza maxim 6 secunde, :lol: :lol: :lol: , la ultimul duel cu el mi-a prins 10 si 8k....mai fa tu ceva daca mai poti :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Dum Feb 19, 2017 8:18 pm

sebastian1111 scrie:xDolar

Pro

Fiecare duel cu BUZZ, de exemplu, dureaza maxim 6 secunde, :lol: :lol: :lol: , la ultimul duel cu el mi-a prins 10 si 8k....mai fa tu ceva daca mai poti :lol: :lol: :lol: :lol:
Buzz ar da critica si pe hit daca ar putea. :D
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Feb 19, 2017 11:18 pm

vladut scrie:Numele tău din joc: BUZZ
Părere: Contra
Motiv:Cristosu *****. asta e sv pvp lvl 105 cu iteme beta nu e sv 99 cu iteme triton iesi in morti ***** cu micdorarea dmg.ului tau cautati sv de 2k skil asta e sv lvl 105 in morti ***** ca si asa e mic dmg cat de mic vrei sa fi jet ft.**. cu propunerea da cu dm.gu tau. dmg e bun asa cum este
Moooor ba buz. Asa mă bucur ca le-ai zis-o la pokeminii astia :*
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Feb 19, 2017 11:23 pm

Părere: Contra.
Motiv: Din cauza voastra " Propunere micșorare dmg" ați futut tot lf-u, dmg la risipa l-ați stricat, bm u e invincibil, aură la fel că dă 14k vârtej.

De acum o să dau contra la fiecare propunere de micşorare dmg, de ce? Să nu-l futeti şi mai tare, din cauza voastră au dispărut jucători buni după server.

Baftă !
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Feb 20, 2017 8:42 am

xRussoN1 scrie:Părere: Contra.
Motiv: Din cauza voastra " Propunere micșorare dmg" ați futut tot lf-u, dmg la risipa l-ați stricat, bm u e invincibil, aură la fel că dă 14k vârtej.

De acum o să dau contra la fiecare propunere de micşorare dmg, de ce? Să nu-l futeti şi mai tare, din cauza voastră au dispărut jucători buni după server.

Baftă !
Asa e Russo,au disparut jucatori buni de pe server care prindeau 11k risipa si spamau skillul,nu?=))
Imagine
Închis