Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Lun Feb 20, 2017 10:13 am

Faywder
Contra
Practic nu ma intereseaza .
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Lun Feb 20, 2017 11:08 am

No1LikeMe
Pro
Cand vad ca ii tin tot duelul in hit si mor dintr-o ambuscada cu 9k cu dragoane iti vine sa iti dai delete la creier.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Feb 20, 2017 12:57 pm

Nelvin scrie:
xRussoN1 scrie:Părere: Contra.
Motiv: Din cauza voastra " Propunere micșorare dmg" ați futut tot lf-u, dmg la risipa l-ați stricat, bm u e invincibil, aură la fel că dă 14k vârtej.

De acum o să dau contra la fiecare propunere de micşorare dmg, de ce? Să nu-l futeti şi mai tare, din cauza voastră au dispărut jucători buni după server.

Baftă !
Asa e Russo,au disparut jucatori buni de pe server care prindeau 11k risipa si spamau skillul,nu?=))
Păi ce mai cauţi mă aici? vorba lu buzz, marş pe alea de 99, scuză-mi expresia.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Feb 20, 2017 5:14 pm

Numele tău din joc: Arisa
Părere: Pro
Motiv:Dmg-ul la mental e exagerat de mare, eu cel puțin cu full site primesc undeva la 8k normala pe spirit și totuși, e un server pvp, iar majoritatea fug pe alte servere sperând că dmg-ul va fi mai mic și că vor putea juca la tactică, însă dacă ar fi micșorat prea mult, donatorii ar fi nemulțumiți.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Lun Feb 20, 2017 5:20 pm

pai cat ai vrea fa sa dea mentalu cu full site? 5k? =))))))))))))))) zdrente de pokemoni duce-ti-va drq pe servere cu 2k critica cu full site
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Feb 20, 2017 5:49 pm

xRussoN1 scrie:
Nelvin scrie:
xRussoN1 scrie:Părere: Contra.
Motiv: Din cauza voastra " Propunere micșorare dmg" ați futut tot lf-u, dmg la risipa l-ați stricat, bm u e invincibil, aură la fel că dă 14k vârtej.

De acum o să dau contra la fiecare propunere de micşorare dmg, de ce? Să nu-l futeti şi mai tare, din cauza voastră au dispărut jucători buni după server.

Baftă !
Asa e Russo,au disparut jucatori buni de pe server care prindeau 11k risipa si spamau skillul,nu?=))
Păi ce mai cauţi mă aici? vorba lu buzz, marş pe alea de 99, scuză-mi expresia.[/quot
Dap..a ajuns LF un server de batai generale..un Damage test.Doamne ajuta sa nu revenim la 11 k risipa ca raman 100 de playeri.
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Lun Feb 20, 2017 5:54 pm

ce batai generale? ca sunt 200 playeri la ora de varf =)) si aia stau map1 si se injura. iar bataile generala dureaza maxim 15 minute.... cand dureaza 20 e foarte mult sincer...
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Feb 20, 2017 6:33 pm

RaulFlvs scrie:ce batai generale? ca sunt 200 playeri la ora de varf =)) si aia stau map1 si se injura. iar bataile generala dureaza maxim 15 minute.... cand dureaza 20 e foarte mult sincer...
200 la ora de varf..sa se mareasca iar dmg-ul sa vedeti cum vor fi 50 de playeri,dupa tot voi sunteti tristi ca vaaaaai..sunt putini playeri..ce plictiseala. =))
Mda,e clar,au venit playerii de generala sa dea contra..asta este.Mai incercam alta data.
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Feb 21, 2017 7:36 am

Am rămas doar cei cu site pe srv asta ma. Iei 25k fără site in plm.care player joaca fără site? Si sa rămână măcar o luna...daca se micsoreaza iar playerii care au donat o sa sease. O sa rămână doar pokemonii
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Feb 21, 2017 8:23 am

RaulFlvs scrie:UN SERVER FARA BATAI GENERALE ESTE UN SERVER MORT PUNCT!
Bine punctat,RaulFlvs.

Propunere respinsa.
Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis