Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Mar 12, 2017 2:47 pm

Numele tău din joc:DiMiceli
Sugestie/Propunere:Ca la evenimentu "3 beri talpa" sa fie obligatoriu ca doar din sticla sa poti sa bei (nu de plastic)
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Cred ca asa nu ar fi mii de discutii legate de acest eveniment.
Ex: Ca e trucaj sau ca ai facut gauri in doze etc.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 12, 2017 3:54 pm

MrDici
CONTRA
Cand le-am zis aseara sa se bea doar din sticla au zis ca tot 0,5 sunt ,deja am baut in **** mea 12 beri ca sa fac timp mai bun. Clar CONTRA !
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Mar 12, 2017 4:04 pm

DicianuC scrie:MrDici
CONTRA
Cand le-am zis aseara sa se bea doar din sticla au zis ca tot 0,5 sunt ,deja am baut in **** mea 12 beri ca sa fac timp mai bun. Clar CONTRA !
Ai si tu dreptate, dar la sticla nu ar fi comentari gen ; trucaj, aia nu e bere. In sticla se vede clar ce bei!
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 12, 2017 5:16 pm

Si la doza se vede clar ca e bere,doar nu bei ceai in plm sau teddy. Prea cretin sa zici ca nu e bere. Si daca stai sa o iei asa poti sa bei si StrongBow ca tot bere e,nu ?
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Mar 12, 2017 5:30 pm

DicianuC scrie:Si la doza se vede clar ca e bere,doar nu bei ceai in plm sau teddy. Prea cretin sa zici ca nu e bere. Si daca stai sa o iei asa poti sa bei si StrongBow ca tot bere e,nu ?

Poi asta le-am zis si eu astora dar degeaba, incearca sa le explici si tu :)))

Ps: Eu ori cum nu mai fac alt Video cu "3 beri talpa" il las pe asta asa cum e, daca face cineva Sub 48 de sec sa fie fericit!
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 12, 2017 5:42 pm

Adevarat nici eu numai fac ,tot fac de 4 zile. Am facut pt distractie si putina concurenta.
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Mar Mar 14, 2017 11:02 pm

Nume: GeoJrr
Parere: Pro
Motiv: Domnu dici . faceai ca taote alea cand ai vazut ca am facut cu doza . acum ca ai trisat sit u al doza de ais cos timp mai putin gata vrei cu doza ? =]]]] . si spuneai ca nu scot nici 2 minute daca fac cu sticle =)) poftim ca ai luat teapa. Apsolu toate filmarile pe youtube si nu numai cu 3 beri talpa sunt cu sticla de ciob. deci doar asta sa se permita. la doza se poate trisa foarte simplu .
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Mar 14, 2017 11:32 pm

Parere: Pro / Contra
Motiv: Imi e indiferent
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Mar 15, 2017 12:59 am

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis