Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Apr 21, 2017 9:56 am

Numele tău din joc: MrJawwad
Sugestie/Propunere: Când îţi creezi un cont, să fie necesară activarea prin email. Văd că încă e problema cu senderi pe server, fără activarea contului prin email cei cu send îşi pot face un cont în maxim 2 minute şi intră iar cu send, dar dacă se bagă confirmarea prin email nu cred că o să-şi facă un email pentru fiecare cont cu care vrea să intre pe server. Plus că am văzut mai multe subiecte legate de problema cu emailul, că e pus la mişto şi că şi-a uitat parola contului, etc.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Am scăpa de senderi, nu de tot, dar nu o să mai fie aşa de mulţi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Apr 21, 2017 10:22 am

69Chriss69
Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Search
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Sâm Apr 08, 2017 7:47 pm

Vin Apr 21, 2017 11:24 am

Search
PRO
Avatar utilizator
Dmx3Eu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Vin Noi 11, 2016 8:15 pm

Vin Apr 21, 2017 5:27 pm

Dmx3Eu
Pro
-
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Apr 22, 2017 1:23 am

A mai fost confirmare email pe site cand iti faceai un cont nou, dar acel script are o vulnerabilitate mare pe care nu o pot rezolva. Care are cunostinte minime in php poate debana conturi cu acel script. Din cauza asta nu bag confirmare email la inregistrarea unui cont nou.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis