Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Mar Apr 25, 2017 9:44 pm

Numele tău din joc:Emirate
Sugestie/Propunere: Avand in vedere faptul ca sihastrul e cel mai bun costum din joc propun ca sihastrul normal de la magazin si turbanul alb sa dea bonusuri mici,gen 5 otrava sau 5 str
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:cei care nu au posibilitatea sa doneze sa aiba si ei un costum ce sa ofere ceva...

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Apr 25, 2017 10:01 pm

Numele tău din joc: [GA]Reaper
Părere: Contra
Motiv: O sa iasa faptul ca tot serverul va purta acelasi costum care da aceleasi bonusuri. In concluzie, nimeni nu va fi avantajat si toti o sa se simta obligati sa poarte un costum care unora li se pare urat.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mar Apr 25, 2017 10:35 pm

Numele tău din joc: [GFX]Fanni
Părere: Contra
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Apr 25, 2017 10:36 pm

69Chriss69
Contra!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Mar Apr 25, 2017 10:38 pm

[GA]Reaper scrie:Numele tău din joc: [GA]Reaper
Părere: Contra
Motiv: O sa iasa faptul ca tot serverul va purta acelasi costum care da aceleasi bonusuri. In concluzie, nimeni nu va fi avantajat si toti o sa se simta obligati sa poarte un costum care unora li se pare urat.

Oricum mai nimeni nu poarta costumele de la shop
Avatar utilizator
Efes
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Joi Mar 23, 2017 10:33 pm

Mie Apr 26, 2017 12:26 am

Efes ;
Contra ;
Desi in prezent nu mai am niciun item site , totusi , trebuie sa fiu obiectiv . Un server are nevoie de donatii si daca ar aparea aceste bonusuri la niste costume pe care le poate avea toata lumea atunci un posibil donator ar spune : ,, Stai asa , care este motivul pentru care donez ? Cu ce ma avantajeaza pe mine asta ? ''. Romania nu este tara in care un donator sa stea si sa gandeasca in felul urmator : ,, Frate , eu imi pierd multe ore pe acest server . Deci o sa donez ca sa ajut comunitatea sa se dezvolte , pentru ca imi place serverul .'' Si o sa-ti mai spun inca ceva . Iti plac sihastrele colorate , nu ? Poate ca nu-ti plac pentru design , cat iti plac pentru bonusuri . De fapt ... sa stii ... ca la nivel psihologic se produce un fenomen : atunci cand se pune pret pe ceva , cum sunt coloratele , oamenii incep sa le placa si sa le aprecieze tocmai pentru ca sunt scumpe si nu le are toata lumea . Nu toata lumea are acel costum cu design fain si cu bonusuri . Daca lumea incepe sa aiba ceva asemanator ... deja s-a pierdut tot farmecul . Nu ma mai atrage costumul acela ,,cu fum colorat '' ca sa zic asa :))) pentru ca toata lumea il are . Si toti au acces la bonusuri . Asta e parerea mea .
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 26, 2017 2:53 am

[H]No1LikeMe
Contra
Mai sus sunt motivele.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Apr 26, 2017 7:17 am

ReaLRusso
Contra
Idem Reaper.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Apr 26, 2017 9:40 am

[Mr]Jawwad
Contra
-
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Echiro
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Dum Ian 10, 2016 11:34 am

Mie Apr 26, 2017 2:19 pm

[GA]Reaper scrie:Numele tău din joc: [GA]Reaper
Părere: Contra
Motiv: O sa iasa faptul ca tot serverul va purta acelasi costum care da aceleasi bonusuri. In concluzie, nimeni nu va fi avantajat si toti o sa se simta obligati sa poarte un costum care unora li se pare urat.
Echiro
Contra
Idem
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Apr 26, 2017 3:01 pm

[GA]Reaper scrie:Numele tău din joc: [GA]Reaper
Părere: Contra
Motiv: O sa iasa faptul ca tot serverul va purta acelasi costum care da aceleasi bonusuri. In concluzie, nimeni nu va fi avantajat si toti o sa se simta obligati sa poarte un costum care unora li se pare urat.
Propunere respinsa.
Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis