1INT-100%Patrundere? Hahaha

În această secţiune veţi putea posta orice ghiduri legate de Metin2.
Închis
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Noi 12, 2016 3:02 am

Acesta nu o sa fie un ghid despre iteme ci despre anumite lucruri legat de corporal. Vreau doar sa va spun sa nu va mai luati dupa toate idioteniile de genul: 1 INT iti intra Pătrunderea. Pt ca sunt total false. Si un corporal vs un AM nu sunt sansele foarte mici sa castigi. Daca stii juca e o joaca de copii coporal vs AM. Sincer cele mai usoare caractere cu care îmi place sa fac duel sunt sura AM, eu fiind corporal. Asadar nu va mai liati dupa toate prostiile care vin de nicăieri. Cine nu e de acord cu ce am spus poate părăsi topicul si sa revina când are 7 ani de ro. Pana atunci sa se abtina. Multa bafta

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Sâm Noi 12, 2016 4:18 am

Ai postat gresit. Este cumva un ghid asta?

PS: Daca tu consideri usor duelul dintre un corporal si AM, cred ca cei 7 ani de "oficial" i-ai pierdut la caini.
Avatar utilizator
Onewo
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Oct 28, 2016 7:27 pm

Sâm Noi 12, 2016 11:27 am

Sincer sa fiu,ai postat gresit.
Acesta nu seamana cu un Ghid,acest fel de topic trebuie postat la Discutii Generale.
Pe langa asta,te felicit ca ai 7 ani jucati pe Metin2 Ro,dar aici esti pe LastFight,nu pe Ro.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Noi 12, 2016 12:20 pm

Ti-am cerut de 10 ori 1vs1 midnight si mereu ai refuzat. Am numele PriestOfBlod corporal tu mental si puneai motiv mereu. Iar daca tu ca mental nu poti bate un AM înseamnă ca esti mental de duzina. Si când am crescut eu acum 7 ani pe oficial tu aveai cel mult 10 ani. Cauta pe YT HUN0R sa vezi cu ce cont am stat eu la câini 7 ani pe ro.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Noi 12, 2016 1:46 pm

Onewo scrie:Sincer sa fiu,ai postat gresit.
Acesta nu seamana cu un Ghid,acest fel de topic trebuie postat la Discutii Generale.
Pe langa asta,te felicit ca ai 7 ani jucati pe Metin2 Ro,dar aici esti pe LastFight,nu pe Ro.
MidnightLove scrie:Ai postat gresit. Este cumva un ghid asta?

PS: Daca tu consideri usor duelul dintre un corporal si AM, cred ca cei 7 ani de "oficial" i-ai pierdut la caini.
RaulFlvs scrie:Acesta nu o sa fie un ghid despre iteme ci despre anumite lucruri legat de corporal.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Noi 12, 2016 5:47 pm

Acesta nu este un ghid!
Dacă chiar vrei să te lauzi, cu 7 ani de "official" du-te în topicul "Discutii Generale".
Acesta nu este forumul corespunzător pentru un astfel de topic, prin urmare, topicul v-a fi închis.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis