Reclamatie

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mai 22, 2016 2:12 pm

1.Numele tău din joc: Stil
2.Numele inculpatului: Marci , Poent
3.Motivul reclamaţiei: Limbaj pe striga .
4.Postarea unei dovezi cât de cât incriminatiorii: http://i.imgur.com/O9Vd5Z0.jpg
5.Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Dum Mai 22, 2016 2:57 pm

Asta s-a întâmplat ieri şi tu faci reclamaţie astăzi ? =)) .
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mai 22, 2016 3:06 pm

Sharpen scrie:Asta s-a întâmplat ieri şi tu faci reclamaţie astăzi ? =)) .
Tin sa te anunt ca Vineri / Sambata si jumatate de Duminica am fost plecat si nu am avut conexiune la internet . Tare sunt curios , tu esti Marci sau celalalt ?
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Dum Mai 22, 2016 3:17 pm

Nu contează cine sunt amândoi şi-au primit pedeapsa în funcţie de gravitate. În acel moment era online doar Kepe şi Blue, Reaper probabil nu ştie de mute, așa că nu mai fă reclamaţii după 2-3 zile , cu siguranţă toţi playeri care folosesc un limbaj vulgar vor fii sancţionaţi cu mute, mai ales dacă cuvintele obscene sunt scrise pe strigă.
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mai 22, 2016 3:45 pm

Sharpen scrie:Nu contează cine sunt amândoi şi-au primit pedeapsa în funcţie de gravitate. În acel moment era online doar Kepe şi Blue, Reaper probabil nu ştie de mute, așa că nu mai fă reclamaţii după 2-3 zile , cu siguranţă toţi playeri care folosesc un limbaj vulgar vor fii sancţionaţi cu mute, mai ales dacă cuvintele obscene sunt scrise pe strigă.
Nu conteaza cine esti ? Eu zic ca , conteaza . Atata timp cat in topicul acesta au drept sa dea reply doar membrii staffului , inculpatul si cel care a facut cererea .
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Dum Mai 22, 2016 3:59 pm

Stil7 scrie:
Sharpen scrie:Nu contează cine sunt amândoi şi-au primit pedeapsa în funcţie de gravitate. În acel moment era online doar Kepe şi Blue, Reaper probabil nu ştie de mute, așa că nu mai fă reclamaţii după 2-3 zile , cu siguranţă toţi playeri care folosesc un limbaj vulgar vor fii sancţionaţi cu mute, mai ales dacă cuvintele obscene sunt scrise pe strigă.
Nu conteaza cine esti ? Eu zic ca , conteaza . Atata timp cat in topicul acesta au drept sa dea reply doar membrii staffului , inculpatul si cel care a facut cererea .

Îmi asum consecințele, nu cred că ţie sau altui player iar plăcea să fie pedepsit încă odată pentru prostia sa, şi da sunt Poent mi-am reinstalat windowsul şi am uitat parola de la contul de pe forum , contul fiind făcut la o adresă invalidă de Yahoo.
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Dum Mai 22, 2016 5:09 pm

Jucătorul va fi sancționat cu o ora mute.

TC
Imagine
Imagine
Închis