Reclamatie KingAST ,Things si ArabuYTB

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Avatar utilizator
SicaHERE
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:32 am

Lun Mar 13, 2017 8:55 pm

SicaUNICAT
Imi pare rau de tine , in regulament scrie clar *Staff-u nu raspunde de itm la pleyeri* Data viitoare cauta intermediar , sorry !
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Mar 13, 2017 9:40 pm

Singurii intermediari fac parte din echipă (STAFF). Nu suntem responsabili pentru eventualele țepe luate în absența unui membru STAFF. Sunteți direct răspunzători pentru faptele/alegerile voastre. Jucați responsabil!
Scrie clar in regulament si fac pariu ca toti au comentat aici pentru ca le-ai dat tu mesaj pe skype la fel si mie.
Avatar utilizator
KiddCuddi
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Mar 11, 2016 11:21 am

Lun Mar 13, 2017 10:06 pm

Si eu am luat teapa la barbut , si ce crezi tot de la cei 2 copii de 13 anii , dar na ce să le faci dacă atât ii duc capul ! Dar zic că ar trebuii suspendati timp de 7 zile

Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Mar 14, 2017 3:42 pm

up
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
ForTheWin
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Dum Feb 26, 2017 3:01 am

Mar Mar 14, 2017 3:45 pm

Chiar si cu intermediar sau fara intermediar, se considera "inselatorie". Daca Blue iar da Ban permanent pe IP acestui copil numarul inselatoriilor ar scadea de frica banului permanent pe IP.
Indiferent cat de dobitoc ar fi player-ul respectiv nu va mai risca sa faca asa ceva de frica acelui BAN.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Mar 14, 2017 3:49 pm

tot SuperFORCE , copilu care stie sa faca site din barbut .
IAR EL , ACUM ACUM IAR A DAT TEAPA SARACIA tot SuperFORCE , tepar 3 la barbut ... asa se fac astia cu site si blue pierde playerii , GG BLUE , sa nu le dai ban . sa ii lasi asa gg. :|
SI-A FACUT CONT NOU , DEGEABA II MAI DATI BAN PE ASTA , DACA II DADEATI CA **** MEA ... ASA SE LASA PLAYERII DE LF , SUPER FORCE = KING AST , UN ***** CARE FURA .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Cocaine05
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:46 pm

Mar Mar 14, 2017 4:32 pm

Astia chiar ca merita ban permanent.
like si abonativa.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Mar 14, 2017 4:50 pm

Oricum a furat si in trecut, merita ban daca asta va încălzește:)))
Imagine
Avatar utilizator
iMjioo
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:57 pm

Mar Mar 14, 2017 4:58 pm

KingAST e cel mai mare ţepar de pe server :lol: e legendar deja, si merita ban IP.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Mar 14, 2017 5:47 pm

up , **** KING AST
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mar Mar 14, 2017 9:44 pm

CICA EU TEPAR =))))))))))) A FACUT BUG LA GRUPA CU ” ADEPT LEVEL ” SI CICA ” DA-MI ACC CA NA , AM FACUT BUG LA PROST ” =)))))))) AUZI LA EL . PUTETI VEDEA AICI CA EL INJURA SERVERUL ” *** DE JOC ” , IL INJURA SI PE KIDDE ” COAIE ESTI BULANGIU ” , SI CU TOTI FACE BUGU . ULTIMU SET CICA HAI BARBUT NU A ZIS DE NIMIC PE NIMIC SI CICA DA MI VIPU =)))))))))) EU NU AM ZIS NICI DA NICI NU + ca in printurile acelea lui shea nu a dat ca a zis de bug grupa . -- aici a facut bugu la grupa , uita-ti ce a facut dupa ce cherry i-a dat mereu itemele ..
Ultima oară modificat Mar Mar 14, 2017 10:14 pm de către Second Metin2LF, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Mar 14, 2017 9:47 pm

Second Metin2LF scrie:CICA EU TEPAR =))))))))))) A FACUT BUG LA GRUPA CU ” ADEPT LEVEL ” SI CICA ” DA-MI ACC CA NA , AM FACUT BUG LA PROST ” =)))))))) AUZI LA EL . PUTETI VEDEA AICI CA EL INJURA SERVERUL ” *** DE JOC ” , IL INJURA SI PE KIDDE ” COAIE ESTI BULANGIU ” , SI CU TOTI FACE BUGU . ULTIMU SET CICA HAI BARBUT NU A ZIS DE NIMIC PE NIMIC SI CICA DA MI VIPU =)))))))))) EU NU AM ZIS NICI DA NICI NU
scz dar era grupa ta =]
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mar 14, 2017 10:29 pm

sebastian1111 scrie:Poftim Blue, si din cauza astora se lasa playerii de LF. Sanctioneaza-i si pe ei. Tepari infecti...iti piere tot cheful de joc cand ii vezi..
De ce va jucati daca stiti ca doar membrii staff-ului va pot ajuta cu adevarat? Ati luat la cunostinta regulamentul barbutului:
[GA]Diana scrie: Singurii intermediari fac parte din echipă (STAFF). Nu suntem responsabili pentru eventualele țepe luate în absența unui membru STAFF. Sunteți direct răspunzători pentru faptele/alegerile voastre. Jucați responsabil!
Singurii banati fiindca dadeau teapa la barbut au fost Andrei si Alexandru, cand regulamentul nu era.
Nu am ce sa va fac, cititi si bagati regulamentul la cap.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis