Bug breasla MrDici BlackTerror

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Iun 19, 2017 11:09 pm

Numele tău din joc: Figurant
Numele inculpatului: MrDici
Motivul reclamaţiei: Bug la breasla
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Toata lumea stie ca a mutat breasla nu are rost sa fac poza
Alte detalii -Cer ban o saptamana cel putin sau sa isi mute breasla inapoi pentru ca daca este bug e ilegal si trebuie sa fie ilegal pentru toti nu doar pentru anumiti playeri.
Avatar utilizator
Lejer
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 11, 2017 9:07 pm

Lun Iun 19, 2017 11:20 pm

Are dreptate si ei si cei de la Bratva au bresle in acelasi timp in doua regate si chiar nu e corect sa se faca ceva de cateva zile fac asa i-am spus si la Medea care era on sa mearga prin mape sa vada Bratva SI BlackTerror erau in v3 si amandoua bresle erau in acelasi timp si la rosii si la galbeni asa ceva nu este corect cer sa se faca ceva
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
LucyKMDS
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 19, 2017 11:25 pm

Lun Iun 19, 2017 11:26 pm

Pro Pentru ca i-am vazut si eu cum faceau bugu acela ciudat =)) sper sa ieie ban
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Dacos
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Dum Mar 26, 2017 11:00 pm

Lun Iun 19, 2017 11:27 pm

PRO
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Login190
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 19, 2017 11:27 pm

Lun Iun 19, 2017 11:28 pm

Pro i-am vazut si eu si mna merita un ban ceva sa se rezolve chestia asta odata pt tot deauna,nu ca am ciuda pe iei,dar daca tot au facut bugu acela,sa se faca ceva :)
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 19, 2017 11:29 pm

Nu e bug ,ne-am mutat ca sa echilibram sv-u pentru ca la galbeni au venit toti frustratii. Eu am scos toti playerii din breasla,nu exista playeri la gabeni in BT si la red in BT ,aberati cu bugu vostru.
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Lun Iun 19, 2017 11:31 pm

Va batem pe orice regat, calmeaza-ti haita de pechinezi....
PS : Va iubim, fara voi n-am fi existat ! = )))
Ultima oară modificat Lun Iun 19, 2017 11:33 pm de către Level Metin2, modificat 1 dată în total.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Iun 19, 2017 11:31 pm

MrDici scrie:Nu e bug ,ne-am mutat ca sa echilibram sv-u pentru ca la galbeni au venit toti frustratii. Eu am scos toti playerii din breasla,nu exista playeri la gabeni in BT si la red in BT ,aberati cu bugu vostru.
Ba da este bug nu conteaza motivul ,conteaza ca ai facut asta e ilegal deci nu ai voie sa faci asta.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Iun 19, 2017 11:34 pm

Va inteleg frustrarea pe care o aveti ca suntem o breasla unita si nu aveti ce ne face dar totusi sa apelati la astfel de gesturi deja mi se pare ca traiti in metin si o dati in penibil total.
Fac o promisiune,promitem ca o sa va tinem in cerc de acum doar 1-2h maxim pe zi ,nu va mai tinem toata ziua. Acum va puteti juca linistiti. Spor
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Iun 19, 2017 11:37 pm

MrDici scrie:Va inteleg frustrarea pe care o aveti ca suntem o breasla unita si nu aveti ce ne face dar totusi sa apelati la astfel de gesturi deja mi se pare ca traiti in metin si o dati in penibil total.
Fac o promisiune,promitem ca o sa va tinem in cerc de acum doar 1-2h maxim pe zi ,nu va mai tinem toata ziua. Acum va puteti juca linistiti. Spor
Toti playerii din jocul asta stiu ca tu traiesti in joc ,trezeste-te la realitate mai iesi afara, iesi si tu cu o fata in real lasa shamancele ca nu traiesti viata in metin2 last fight.Si cu cercu stai linistit ca va bat toata breasla=))
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Iun 19, 2017 11:41 pm

Tu vezi ce scri? Tu, ăsta, cum ai numele? Figurant sau cum te numeşti. 8-} Nu se ia ban pentru aşa ceva, a fost un bug care nu a afectat serverul, doar pe voi emoţional. Probabil v-a atins la suflet foarte tare, de asta nu o să mai dormi 7 zile tu de acum :-? :ymdevil:
Am dreptul de a scrie aici pentru că fac parte din BT.
Avatar utilizator
DenisMaster
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Lun Apr 03, 2017 8:24 pm

Lun Iun 19, 2017 11:46 pm

Cer sa se ia in seriozitate regulamentul si pedepsirea acestei bresle, daca ziceti voi staff-ul ca sunteti 100% loiali regulamentului faceti acum ceea ce trebuie facut, pana nu se ajunge la pierderea playerilor. Multmesc frumos pentru intelegere, o zi frumoasa !!!!
 ! Mesaj de la: [GFX
Kuarez] Avertisment ! 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Ultima oară modificat Lun Iun 19, 2017 11:57 pm de către Server Metin2 PvP, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Iun 19, 2017 11:48 pm

krous1997 scrie:
MrDici scrie:Va inteleg frustrarea pe care o aveti ca suntem o breasla unita si nu aveti ce ne face dar totusi sa apelati la astfel de gesturi deja mi se pare ca traiti in metin si o dati in penibil total.
Fac o promisiune,promitem ca o sa va tinem in cerc de acum doar 1-2h maxim pe zi ,nu va mai tinem toata ziua. Acum va puteti juca linistiti. Spor
Toti playerii din jocul asta stiu ca tu traiesti in joc ,trezeste-te la realitate mai iesi afara, iesi si tu cu o fata in real lasa shamancele ca nu traiesti viata in metin2 last fight.Si cu cercu stai linistit ca va bat toata breasla=))
Deci din toti playerii de pe sv asta ,tu vorbesti de ,,relatie virtuală " ma ? Ba aveti macar o nuca de creier va rog eu si nu va mai băgați in aceeasi oala fara sa vreti dandu-va destepti.Bai baiatule ,un mai mare frustrat ca tine nu am vazut eu cat timp am jucat .Mare malac te dai,dar esti un lindic care numai sa cace ,pise,mănânce si sa doarmă stie . Scuteste-ma.
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Imagine
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Iun 19, 2017 11:57 pm

DenisMaster scrie:Cer sa se ia in seriozitate regulamentul si pedepsirea acestei bresle, daca ziceti voi staff-ul ca sunteti 100% loiali regulamentului faceti acum ceea ce trebuie facut, pana nu se ajunge la pierderea playerilor. Multmesc frumos pentru intelegere, o zi frumoasa !!!!
În primul rând e seară, iar în al 2-lea nu se poate sancţiona aşa ceva. Spor la şters nasul.
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Mar Iun 20, 2017 1:02 am

Bugul nu ofera niciun avantaj asupra breslelor sau playerilor.
In concluzie,nu as vedea motivul pentru care ar fi sanctionati.
TC
Imagine
Imagine
Închis