Reclamaţie VladMDFK

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Dum Noi 22, 2015 2:50 pm

Te rugam sa citesti regulamentu` ...Acolo vei descoperi o regula care spune CLAR ca dovezile tip screenshot(poza) sunt acceptate doar cuvintelor jignitoare aduse la adresa dumneavastra...Pentru orice altfel de reclamatie se accepta doar reclamatiile tip video..Iti multumesc pentru timpul acordat si iti urez succes in continuare !!
Avatar utilizator
Turbo is HERE
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 11:50 am

Dum Noi 22, 2015 3:56 pm

Eu zic ca acel player să dea Sihastrul înapoi persoanei care-l deţinea.Nu este al lui,această metodă este tot una de furt.Şi-n plus Foxii am o întrebare pentru tine '' TU CÂND FACI UN NEGOŢ CU CINEVA,SĂ-I DAI CEVA ÎMPRUMUT FILMEZI?'' nu cred aşa ceva.N-ai cum să faci aşa ceva decât dacă eşti un disperat.Deci sper ca sihastrul să fie înapoiat iar în legătură cu playerul banat pentru ceva timp. Salut !
Avatar utilizator
Twiist
Începător
Începător
Mesaje: 114
Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:30 pm

Dum Noi 22, 2015 6:11 pm

Quaenam scrie:Corect, asta aş spune şi eu . Cum să filmez ? Tu mori de oftică Roxana , mai ai puţin şi muşti din tastatura aia .
Dacă tu filmezi orice negoţ făcut de tine ,n-am ce să mai spun.
Bă ,,băiatu cu antecedente" ce vină are Foxi că așa e regulamentul ?
Avatar utilizator
Madara11
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 11:33 am

Lun Noi 23, 2015 9:14 pm

Ieu zic ca foxi are dreptate,pentru ca trebuie tip video nu tip scrennshot!Deci o sustin pe Roxana(Foxi)
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Noi 23, 2015 9:32 pm

Foxi scrie:Te rugam sa citesti regulamentu` ...Acolo vei descoperi o regula care spune CLAR ca dovezile tip screenshot(poza) sunt acceptate doar cuvintelor jignitoare aduse la adresa dumneavastra...Pentru orice altfel de reclamatie se accepta doar reclamatiile tip video..Iti multumesc pentru timpul acordat si iti urez succes in continuare !!
Regulamentul e regulament.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis