Reclamatie

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Ian 27, 2018 2:42 am

Numele tău din joc: MrDici
Numele inculpatului: [YT]Fig
Motivul reclamaţiei: Asa fac cei din Oskury puncte :),la ora 2:30 dimineata cu waruri de puncte dar sa nu bata la ochi,pacat ca i-am urmarit cap coada.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: https://imgur.com/a/IsHaY
[youtube][/youtube]
Alte detalii (Opţional):Sa fie banat sau sa i se stearga breasla(probabil deja si-a mutat itemele si breasla pe alt cont) Asa au dat majoritatea warurilor,sa fim seriosi,singurele bresle de war de pe sv mai suntem noi si Oskury sau sa se uneasca tot blue vs noi,nimeni nu accepta war pe sv cu exceptia celor fara site ce dau war intre ei dar nu vs cei cu site pentru ca deja se stiu breslele ce au full site. Zic asta pentru ca cei din Oskury acum maxim o saptamana aveau 24k puncte,acum au 33,asta ar inseamna aproape 10 waruri corecte,desi ma indoiesc :)))
Se poate observa pe filmare ce membrii au la war cei din Apostolii,iar dupa war in ce breasla sunt,probabil vor veni cu scuza ca i-au ajutat :)) :))
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Sâm Ian 27, 2018 3:00 am

Se vede clar ca e un war obisnuit, eu nu dau waruri de puncte ca bt 4 la rand cu bresle anonime ca sa urc in clasament , am dat un war 4fun fara site.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Ian 27, 2018 3:13 am

Figurant scrie:Se vede clar ca e un war obisnuit, eu nu dau waruri de puncte ca bt 4 la rand cu bresle anonime ca sa urc in clasament , am dat un war 4fun fara site.
Lasa vrajeala proasta cu mine ca nu am 11 ani,nu dai tu war 5 vs 5 cu Oskury vs Apostolii ca tu nici nu stii juca organizat :))) dar sa risti war cu breasla ta,hai sa fim seriosi totusi. Ai dat war ca stiai ce membrii sunt in Apostolii la waru ala ;) si nu e prima oara cand te prind cu waruri destea.
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Sâm Ian 27, 2018 3:17 am

Iti inteleg frustrarea si ca lf e viata ta si mori daca te duci pe locul 2 , dar eu nu dau waruri de puncte ca tine,pentru tine orice war care nu e cu bt e de puncte hai sa fim seriosi ca nu avem 14 ani sa credem cacaturi d-astea.
Avatar utilizator
Morocanu
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 23, 2017 10:42 am

Sâm Ian 27, 2018 3:21 am

Nu e war de puncte trebuia sa pui întreaga filmare,Oskury avea un war programat cu ceva anonimi de la red organizat,respectiva brs nu a mai dat war așa ca am făcut eu rost de 4 oameni ca sa dau eu.Ce atâta Tam Tam,vrăjeala de 2 lei,acum 1 sapt bt a dat 3 war. Contra cv brs anonima(playeri din bt s au mutat in 2 brs),după war ați dat contra mine inițial erați 12 când ai dat cu cei de la red ...când sa dau eu cu tine erați 24,mai bine nu vb de war de puncte!!!!!!Te pupa Moro
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Sâm Ian 27, 2018 4:30 am

Ce sa ziceti si voi acu sa vă scoateți la final oricum va lasati omorati asa sunteti voi ;)
Ultima oară modificat Sâm Ian 27, 2018 10:29 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Ian 27, 2018 10:07 am

E normal sa va luati apararea ca sunteti in aceeasi breasla :) ,se vede dupa reactiile vostre ca era war de puncte. Eu n-am mai auzit sa ai war organizat la ora 3 dimineata :)))) deja e o aberatie ce zici tu.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Ian 27, 2018 10:11 am

Ramona aia avea elixiru dezactivat ati vazut
Ultima oară modificat Sâm Ian 27, 2018 10:30 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JirOficial
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Ian 21, 2018 10:18 pm
Oraş: San Francisco
Status: Am dunga rosie pe buletin
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Sal

Sâm Ian 27, 2018 11:59 am

1.Moro e in fuck nu oskury
2.Ce are daca e organizat la ora 3 ? Pe arion la ora 5 dimineata eram la war 40 vs 40
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Ian 27, 2018 12:08 pm

Nu este niciun war de puncte.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis