Reclamatie Simpathique

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
telina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:47 pm

Sâm Ian 30, 2016 1:13 pm

1. Numele tau din joc :BarryJe
2. Numele inculpatului:Simpathique
3. Motivul reclamatiei:-
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii : Imagine Imagine
5. Alte detalii (Optional) : Nu inteleg, daca pe Blue il face copil, incapabil de ce mai joaca pe sv? cer sa primeasca ban ip.
Avatar utilizator
Simpathique
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:42 pm

Sâm Ian 30, 2016 1:23 pm

Puteam sa jur ca o sa faci asta si chiar d-asta mi-am facut cont pentru tine Bary. :)
Bun as incepe in felul urmator,acest individ este post-hunter si observ ca nu primeste nimic :) foarte interesant,nu?
pe alte servere post-hunterii iau ban ip,eu pot sa observ ca el inca mai e printre noi.
Al 2-lea lucru pe care vreau sa-l "clarific" ar fii faptul ca aproximativ toti jucatorii isi bat joc de Blue,de ce ? Pai el da ban fara motiv si asta nu o spun ca sa ma aflu' in treaba,ci am vazut-o cu ochii mei.
Al 3-lea lucru Kepe,spunea ca el (Blue) nu mai joaca pe acest server si ca serverul a ramas pe mana lui,corect Kepe ? Drept urmare asta a fost parerea mea ca e un copil si in legatura cu ce spui tu amice ca de ce joc sv-u lui daca-l fac copil eu nu joc pentru owner si cred ca nici tu nu joci pentru el,joci pentru tine si ca sa te distrezi pana la urma,corect ?
Sper sa nu va suparati ca am scris romane,dar acest individ e a 2-a oara cand imi face post.


Si sa nu uitam de poze un detaliu' foarte important... scuzati-ma : http://postimg.org/gallery/1qzejq9fm/dd5a860d/
Sa inteleg ca el are voie sa ameninte si sa-mi jigneasca colegii de breasla,nu?
Ultima oară modificat Sâm Ian 30, 2016 1:31 pm de către Simpathique, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
telina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:47 pm

Sâm Ian 30, 2016 1:29 pm

7. Discutiile dintre persoanele implicate in cadrul unei reclamatii trebuie sa fie relevante, bazandu-se pe dovezi clare, incontestabile. NU vreau sa vad cearta. Cine incalca aceasta regula va fi sanctionat cu ban pe forum. In al 2-lea rand nici nu stiu ce inseamna post-hunter sau ce spune el :)) Dar atata timp cat spune ca staff-ul nu e capabil nu stiu ce ar mai cauta pe sv. Bafta.
Avatar utilizator
Simpathique
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:42 pm

Sâm Ian 30, 2016 1:35 pm

Nici n-am spus ca staff-ul nu e capabil,tu deja invetezi dude :))
si in + nici nu ma cert cu tine,defapt ti-am aratat si eu dovezile mele si ce esti tu defapt si scuza-ma daca nu stii putina Engleza,normal ca nu stii ce-i acel post-hunter cu tot ca esti si stii asta doar ca o dai pe intoarse.
Atat am avut de zis,asta fiind ultimul comm,poti sa scrii in continuare astept decizia luata de staff. Multumesc Peace!
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Ian 30, 2016 5:54 pm

Reclamatie nefondata, nu este o insulta sau ceva jignitor faptul ca l-a facut copil pe Blue. Insultele in cea mai mare parte fac atac la persoana. Acest lucru nu se intampla si in cazul de fata.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis