Event PVP SPEED

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Regret
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Feb 12, 2017 11:00 pm

Mar Aug 01, 2017 11:49 pm

Numele tău din joc: RegreT
Numele inculpatului:iHidralisk
Motivul reclamaţiei:Speed atack
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii : ultimul duel se vede clar cum e luat in bug hit si ma arunca imediat si la ultimul vartej sar 2-3 hituri , repet nu e vizual! (1:49:30) - minutul actiunii!
Alte detalii (Opţional):Uitati-va atent la videoclip in toate fazele am avut prim planul si bug vizual , pana si yb a avut ochi sa vada ca am luat vizualu la hituri daca aveti dubii va demonstrez ca abia dupa 3 rafale de hituri poti sa-ti revii daca stii cum din bug hit !!!! El avea metin2hack pe desktop si nu avea speed , fel si fel de jeguri !

P.s:uitati-va la karimpesura vs ihidraulisk la fiecare 2-3 hituri il arunca si a dat vizual in aer deci despre ce vorbim ? (1:45:02)
Ultima oară modificat Mie Aug 02, 2017 1:47 am de către Regret, modificat de 4 ori în total.
Avatar utilizator
DokitaSef
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 01, 2017 1:41 pm

Mie Aug 02, 2017 1:05 am

adevarat
 ! Mesaj de la: Lancelot
Ai primit avertisment.
5.. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Mie Aug 02, 2017 1:22 am

Nu mi se pare corect sa stau 2 ore la pvp pana-n semifinala si sa ma scoata unu' cu speed la pvp, da-o-n plm de treaba
 ! Mesaj de la: Lancelot
Ai primit avertisment.
5.. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mie Aug 02, 2017 1:28 am

nu stiu de ce dar am impresia ca i-a jucat tanker cu bobu ca sa nu ia ban el i-a pus numele lui gamao. adevaraciune graiesc aici ;)
 ! Mesaj de la: Lancelot
Ai primit avertisment.
5.. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Aug 02, 2017 2:34 am

Am analizat cu Team Viewer si pe partajare. Singurul hack depistat nu era activat (deci nu putea fi folosit). In plus, hiturile nu pareau suspicioase. Suspectul nu a iesit de pe joc deloc de la castigarea evenimentului si a vorbit cu vocea in conferinta (da, nu avea voice changer).
Vom continua sa analizam itemul pentru o perioada indelungata.
Deocamdata nu avem pe ce sa dam ban.

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis