Reclamatie lalaker

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 24, 2018 3:31 pm

Numele tău din joc: MrDici
Numele inculpatului: Inno
Motivul reclamaţiei: Lalalker
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: [youtube][/youtube]
Alte detalii (Opţional): Sa fie sanctionat conform regulamentului. Cand i-am zis de send,l-a dezactivat,pacat ca deja il filmasem.
Avatar utilizator
RupemOaseII
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Vin Iul 08, 2016 2:47 pm

Mie Ian 24, 2018 3:51 pm

Poate sunt eu nebun , dar nu vad nici 1 send , nici 1 lalaker acolo :)) .. Vad doar 4-5 oameni de la blue care dadeau in tine , iar tu avand 0 aparare e si normal sa pici asa. :P Sa vedem ce spune si Blue , Kepe .
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:41 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Hammer
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 443
Membru din: Mar Noi 15, 2016 10:15 pm
Oraş: Constanta
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mie Ian 24, 2018 3:52 pm

Uita-te putin cati erau acolo , nu eram singuru care dadea dupa tine , si din cate vezi din cauza lagului dmg intra mai tarziu , si chiar il rog pe blue sa ma controleze cu last activity cum i-a controlat si pe restu sa vedem daca am ceva sau nu .
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 24, 2018 3:53 pm

1. Nu ai ce sa comentezi la reclamatia asta
2. dai cu viteza foarte mica cand sare dmg in ultimu hal era doar el langa mine,cunosc lalakeru asa ca las-o asa,cand i-am zis frumos send numai aveam 0 aparari ?:))) Daca nu stiam ce oameni sunteti si cum "jucati" voi metin poate taceam.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Ian 24, 2018 3:54 pm

Las și eu părerea aici
1. Se poate vedea ce lag este pe server din primele secunde când tu bagi corpul iar după 3-4 sec ți se pune .
2. Trebuie sa ai pareza pe creier sa nu vezi săgețile care intra in tine
3. N are rost sa comentez , lagul este prea mare Pt a înțelege ceva
4. Dacă chiar are hack sa l verifice cu last activity cum M a verificat pe mine de vreo 3-4 ori și ghici.. nu a găsit nimic .
5. Lalakeru este Pro damage și wait damage pe scurt send ( am testat cu Blue ) se vede clar când dai + ca ala sa mearga trebuie sa stai pe loc și nu se pune damage u de pe skill care l dai și sare doar hitu

Bafta
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:41 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Ian 24, 2018 3:56 pm

MrDici scrie:1. Nu ai ce sa comentezi la reclamatia asta
2. dai cu viteza foarte mica cand sare dmg in ultimu hal era doar el langa mine,cunosc lalakeru asa ca las-o asa,cand i-am zis frumos send numai aveam 0 aparari ?:))) Daca nu stiam ce oameni sunteti si cum "jucati" voi metin poate taceam.
Tin sa te informez ca breasla FUCKLOGIC NU VA / A jucat niciodata cu hack ! Și de câte ori a fost verificat un membru de al nostru mereu a fost curat . Cât despre tine ,, fa și mie send pentru lf ca e event in seara asta,, când i ai zis lui charmeine nu mai comentam de hack :D

Ps : Nu ai de unde sa stii cum jucam pe alte servere ca nu joci altu Inafara de lf pentru ca nu faci fata ( drept dovada pe alt server când ți ai adus breasla map1 a fost trimisa cerc de restu breslelor)
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 4:01 pm de către PvM Server Metin2, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 24, 2018 4:00 pm

Nu i-am zis eu niciodata lu charmeine sa-mi faca send,eu nici nu joc cu asa ceva. E om de la voi din breasla ce a recunoscut ca la waru 60 vs 40 ati avut send asa ca taci Takumi,stiu cum jucati voi metin :))) daca va stiam de baieti buni taceam din gura dar toata lumea va stie cum jucati iar la postarea asta doar oameni din fucklogic au comentat :))) va simtiti cu musca pe caciula?
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Mie Ian 24, 2018 4:02 pm

Nu ai cum sa stii tu cum jucam noi pe alte servere , tu nu ai iesit nici macar 1 dată de pe lf. Noi castigam evenimente, organizate si nici macar 1 data nu am fost descalificati. Exista bresle mult mai bune ca BT care nu s-au plans niciodata cand i-am batut , dar cand joci doar 1 sv nu ai de unde sa stii.
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:42 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
RupemOaseII
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Vin Iul 08, 2016 2:47 pm

Mie Ian 24, 2018 4:04 pm

Dăm war 10v10 oricand cu toti membrii staff-ului la war si in confa , si cu filmare de la toti , si tot va batem pentru ca la event cand plangeati de hack aveam partajare in confa sa vada staff-u :)).. Deci mai bine nu mai comenta fara sa sti sau fara sa ne cunosti ^^ . Nu vreau sa ne certam dar aberezi prea mult.
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Ian 24, 2018 5:22 pm

Dici dc plangi ca eu iti dau 3k hit fara site inseamna ca am send?... CAINE
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:44 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 24, 2018 5:48 pm

Așa castiga astia evenimente, am înțeles:))). Ce au sarit astia din brs să zica ca nu e send, dar pe filmare se vede clar. Se dau mari că știu metin, bv lor.
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:49 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Ian 24, 2018 5:51 pm

aveai lag
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 5:54 pm de către MT2 Level, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mie Ian 24, 2018 6:09 pm

Ii merge bine si voi ziceti de lag.. :)) daca si ala e lag ... =)) vr si eu hack-ul inno :-?
Ultima oară modificat Mie Ian 24, 2018 6:13 pm de către MT2 Level, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Ian 24, 2018 6:21 pm

A fost verificat prin teamviewer si nu are nimic.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis