Cont spart MikuPrinzz

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
lik3aboss
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 31, 2018 12:49 am
Oraş: Braila
Status: jmk
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ACAB

Vin Feb 09, 2018 12:28 am

Numele din joc:MicuPrinzz
Totul s-a intamplat in seara aceasata (9/02/2018), eram pe server si stateam prin map1 albastru.. cand de-odata ma sunt delogat de pe cont.. crezand ca este doar un bug al clientului, am ignorat si m-am reconectat inapoi.
Dupa ce m-am reconectat, am mai fost deconectat de vre-o 2,3 ori aproximativ si apoi totul a fost okey
Un timp mai tarziu eram in mapa V3 cu un prieten care mi-a imprumutat costumul lui de smarald. Cand am vrut sa il dau inapoi am fost delogat si am decis sa reinstalez clientul repet crezand ca e un bug.
Clientul s-a instalat iar cand m-am logat scria "contul tau este deja conectat". Mi-am dat seama din prima ce se intamplase de fapt si nu clientul era de vina + ca nu mai aveam costumul pe mine la alegerea caracterelor..
Am intrat pe caracter si toate itemele mele site nu mai erau (2 sihastre smarald, 1 pet knuud, o bratara si un colier anti razboinic, turban M)

-Sper ca voi fi ajutat cu problema mea. Va multumesc!
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Vin Feb 09, 2018 12:29 am

pare rau bro stafu nu se baga pentru tepe esti singuru responsabil de contu tau :(
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 12:32 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Akito
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 26, 2018 10:34 pm
Oraş: Galati
Status: Vând țigani la pungă.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Vin Feb 09, 2018 12:30 am

Nasol frt....
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 12:32 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Feb 09, 2018 2:30 am

Ti am zis sa imi dai 1 acc ai zis ca n ai ;) asa e cand esti dusmanos cu lumea
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 11:20 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Vin Feb 09, 2018 11:00 am

Se mai intampla ... dar vezi ca de ai mintit poti sa iei ban =))
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 11:20 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Feb 09, 2018 11:01 am

Aşa am zis şi eu când am fost furat că m-a spart crezând că ajută staffu =)) =))
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 11:21 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Feb 09, 2018 11:03 am

[REGE]Alexandrino scrie:pare rau bro stafu nu se baga pentru tepe esti singuru responsabil de contu tau :(
Ai dreptate,nici la mine când mi a furat Meyrem smarald rubin freză rubin pet jade 4 vio amuletă knuud uri turbane accesori şi nu mai ştiu ce nu s a băgat staffu
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Feb 09, 2018 11:04 am

De ce nu ți-ai pus parolă la inventar ? :)
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 11:21 am de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
mariohaladit
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Dec 02, 2017 8:58 pm
Oraş: Bucuresti
Status: ce plm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Feb 09, 2018 12:25 pm

bosilor da e cont spart nu ca tea furat pe tn gagica ionut
Ultima oară modificat Vin Feb 09, 2018 12:52 pm de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Feb 09, 2018 1:21 pm

Contacteaza-l pe MrBlue (live:mrblue_lf) pe skype.

t/c
Imagine
Închis