Reclamație - Jasser.

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Carter
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 06, 2018 11:55 pm
Oraş: Bistrita
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Iul 07, 2018 4:27 am

Parerea mea e ca tu cauti sa faci reclamatii din orice cacat... Mie nu mi se par cine stie ce injuraturi
Contra.
Ultima oară modificat Sâm Iul 07, 2018 11:43 am de către Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Sâm Iul 07, 2018 11:09 am

Ori faci reclamatii si enervezi playerii doar ca sa faci mesaje pe forum
Ori esti inculta .... altcv nu ai de facut ? >)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
De cate ori intru pe forum vad cate o reclamatie facuta de tine .... ****** tai oricum o sa iau ban daca dau acest mesaj ;) asa ca te pot injura
Ultima oară modificat Sâm Iul 07, 2018 11:43 am de către Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei. Oricine altcineva care intervine va fi sancționat conform regulamentului forumului.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Sâm Iul 07, 2018 1:12 pm

Laury sa ți *** 2 cioate in gura
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Sâm Iul 07, 2018 10:05 pm

A fost sanctionat cu 30m mute.
Topic inchis.
De acum sa faci o singura reclamatie pentru toate persoanele. In printurile tale din reclamatiile anterioare apar multe persoane carora le-ai facut reclamatie separat. Daca scopul tau este sa faci mesaje cu ajutorul reclamatiilor te sfatuiesc sa te opresti, in caz contrar v-oi considera reclamatiile tale spam si vei fi sanctionata conform regulamentului.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis