Reclamatie Laury + Odee

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Odee
Începător
Începător
Mesaje: 57
Membru din: Joi Iun 07, 2018 2:14 pm
Oraş: BC
Status: Ehm
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Iul 09, 2018 3:32 am

Eu nu stiam ca tu ai dreptul sa te bagi intr-o reclamatie ce nu te priveste , cum ai zis si tu regula e sa fie respectata , cea ce tu nu respecti .
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Iul 09, 2018 3:34 am

Mă citez
Pro69 scrie:Sunt conştient dragă, dar îmi asum riscul de a mă băga. :*
dar dacă sunteţi proaste.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Odee
Începător
Începător
Mesaje: 57
Membru din: Joi Iun 07, 2018 2:14 pm
Oraş: BC
Status: Ehm
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Iul 09, 2018 3:38 am

Laury scrie:
Pro69 scrie:
Odee scrie:Eu stiam ca dupa 12 - 1 , se putea zice orice <3

Frumos rekt i-ai ars lui Pro69 , Laury

De unde până unde chestia asta? O regulă este pusă ca să fie respectată în întregime, nu ocolită după o anumită oră. Nu ştiam că mai nou, voi faceţi regulile pe LF.
Și regula acestui forum spune să nu te bagi într-o reclamație în care nu ești implicat.
Nu ai nici cel mai mic drept să dai cu regulamentul peste nas când nici tu nu-l urmezi.
Păpușel.
Auzi pro69 , faci tu regulile pe LF si nu stiam eu ? , mai bn ca nu mai esti in staff.
Pro69 scrie:Mă citez
Pro69 scrie:Sunt conştient dragă, dar îmi asum riscul de a mă băga. :*
dar dacă sunteţi proaste.
Acum mai si jignesti , ai merita banned pe forum , ca tot continui sa dai reply la ceva ce nu esti implicat .


Cum ziceai si tu , regula e sa fie respectata , nu sa fie incalcata , deci dece o incalci ? , te faci din propiile tale cuvinte
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Iul 09, 2018 3:42 am

Odee scrie:
Laury scrie:
Pro69 scrie:
Odee scrie:Eu stiam ca dupa 12 - 1 , se putea zice orice <3

Frumos rekt i-ai ars lui Pro69 , Laury

De unde până unde chestia asta? O regulă este pusă ca să fie respectată în întregime, nu ocolită după o anumită oră. Nu ştiam că mai nou, voi faceţi regulile pe LF.
Și regula acestui forum spune să nu te bagi într-o reclamație în care nu ești implicat.
Nu ai nici cel mai mic drept să dai cu regulamentul peste nas când nici tu nu-l urmezi.
Păpușel.
Auzi pro69 , faci tu regulile pe LF si nu stiam eu ? , mai bn ca nu mai esti in staff.
Pro69 scrie:Mă citez
Pro69 scrie:Sunt conştient dragă, dar îmi asum riscul de a mă băga. :*
dar dacă sunteţi proaste.
Acum mai si jignesti , ai merita banned pe forum , ca tot continui sa dai reply la ceva ce nu esti implicat .


Cum ziceai si tu , regula e sa fie respectata , nu sa fie incalcata , deci dece o incalci ? , te faci din propiile tale cuvinte


Fă idioata dracului, îmi asum tot riscul să primesc warn, se dă ban la 3 warn-uri aşa cum ai păţit şi tu.
După ce că eşti proastă făcută pământ mai şi îndrăzneşti să aduci anumite înjurii la adresa anumitor persoane despre care nu ştii absolut nimic.
Efectiv sunteţi 2 proaste, apărute din senin ce-şi caută atenţie aşa ******* şi caută scandal, păi mai duceţi-vă dracu de răpănoase.
NU FAC EU REGULILE PE LF, DAR DE CÂND CHESTIA ASTA CU "Eu stiam ca dupa 12 - 1 , se putea zice orice" LEŞINATO.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Lun Iul 09, 2018 3:43 am

Stati pe subiectul discutiei, nu faceti scandalul pe care obisnuiti sa-l faceti ca niste papagali ce sunteti pe server, aici.
E clar ca stiti numa' sa va certati, felicitari ca o dovediti si pe forum, dar taceti odata si asteptati decizia in liniste fara sa ciripiti.

Mesaj adresat STRICT personajelor Laury si Odee.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iul 09, 2018 3:48 am

Cu riscul de a lua avertisment scriu asta:
Deci, rămâne la decizia staff-ului, dar hai să o luăm aşa. De când au apărut ăştia 2 pe server este în continuu ceartă peste ceartă şi reclamaţii peste reclamaţii şi tot noi îi provocăm? Să fim serioşi frate. Hai că îi provoacă un player, 2 3 4 10.. dar jumate de server? A făcut într-o săptămână 30 de reclamaţii, e ceva normal? Iar până să apară ei se făcea o reclamaţie pentru limbaj odată la 3 zile. Aceste doua specimene de persoane au apărut pe server cu chef de ceartă şi tulburarea liniştii pe care o aveam. În fiecare zi avem reclamaţii şi topicuri făcute de această persoană în care <lumea se ia de ea> şi ea săraca e o sfântă nu face nimic. Dar după face topicuri în care râde de playeri că se *** în cur map1 sau că îi bate prin v3, serios? În fine, nu am nimic de spus. Totul rămâne la decizia voastră. Dar.. uita-ţi-vă la ultima săptămână pe forum şi pe joc şi vedeţi ce schimbare e. Cu asta am încheiat.
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Iul 09, 2018 5:37 pm

Avand in vedere reclamatiile primite, discutiile si dovezile adunate in timp am luat urmatoarele decizii:
Laury ban 7 zile
Odee mute 24h.
Ori revizuiti comportamentul ori maresc sanctiunile.
Toti ce care nu au fost implicati in reclamatie si au dat replay aveti 1 avertisment.
Topic inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis