Reclamatie catelusului din Warning

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Iul 17, 2018 5:58 pm

Numele tău din joc: AlexMSD
Numele inculpatului: LockHeartJR
Motivul reclamaţiei: Limbaj si jigniri
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Acest individ face parte din breasla Warning (breasla catelusilor slabi) cum a inceput totu ? eram pe la pescar regatul rosu si vine sa ma atace fara sa ii fac nimic incep sa ripostez il bat cu tot cu set saman pe el smarald si jad si apoi isi cheama catelusu de lider pe Oghy sa ma bata :)) mai venisa un player oarecare ii batusem pe amandoi apoi incepe Oghy cu amenintari ca ma tine non stop cerc dupa ce ii fac una cu pamantul apoi il provoc pe LockHeartJR la set v3 eu saman el war mental cu set smarald jad si acc vs saman si tot nu accepta set fara red doar cu red cand eu nici set nu aveam vs war si am mai si asteptat 200000 ani dupa el sa vina si apoi incepe sa ma injure cum se poate vedea in screenul de mai sus

PS. AM SCRIS ATAT SA SE STIE CE SA INTAMPLAT DE LA INCEPUT PANA LA SFARSIT IMI PARE RAU CA NU LE-AM FACUT SCREEN DE LA INCEPUT DAR DATA VIITOARE O SA LE FAC .... ( in continoare astept pe catelusu LockHeartJR si liderul lui de 2 lei Oghy la set pe ce rasa vor BINEINTELES CA SETURI FILMATE )
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Mar Iul 17, 2018 7:31 pm

A fost sanctionat cu 30m mute.
Topic inchis
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis