Tepuit de Orpheus . Reclamatie

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Despair
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Apr 09, 2016 5:37 pm

Sâm Apr 09, 2016 6:06 pm

1. Numele tau din joc : Despair
2. Numele inculpatului: Orpheus
3. Motivul reclamatiei: Salutare , pe joc ma numesc Despair . Si intr-o zi d-l Orpheus imi da pm daca vreau sa fiu prieten cu el si sa avem incredere in el . M-am gandit si am zis ok ma . Si ma gandeam ca nu fura e full site , full ! . I-am zis sa ma ajute cu niste itm site pt 1-1 pe site , si el mi-a zis prima data sa-mi castigi increderea . Am spus ce ai nevoie ? . El a spus da-mi putin colierul ca sa vad cat dau in tine i-am dat un colier site de rubin . Dupa aceea a spus hai map1 , am ajuns map1 . El nu a venit , si-a dat block la soptit si dupa a iesit si m-a scos de la prieteni , am filmat totul , o sa o pun pe YT . Cer sa-mi dea itm inapoi sau ban , Va rog ! Am donat .
Multumesc . Anticipat ! , care vrea filmulet sa-mi spune-ti pe skype ionut.timar
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii : Scuzati surorile mele :)) , sunt vorbarete , dovada : partea 1 , partea 2 -
5. Alte detalii (Optional) : skype : ionut.timar . CER SA-MI DEA INAPOI ITEMELE SAU BAN .
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Apr 09, 2016 6:55 pm

3.11 Este foarte important sa stiti ca echipa Metin2LastFight nu raspunde de itemele dvs. In cazul in care le impartiti cu altii sau va sunt furate din diverse motive, nu vom intervenii decat in cazuri exceptionale.


Imi pare rau, dupa cum spune si regulamentul, noi nu suntem raspunzatori de itemele voastre.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis