RECLAMATIE

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Alessandra
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Mar Dec 22, 2015 12:49 am

Mar Apr 12, 2016 10:14 pm

1. Numele tau din joc : tabbie
2. Numele inculpatului: Evellin
3. Motivul reclamatiei: Folosire in exces de bug in scop propriu
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii : - de la minutul 2:30 se vede tot in al doilea clip. aceasta imagine demonstreaza faptul ca am dreptate. In mod normal warul ar fi trebuit sa se termine egal.
5. Alte detalii (Optional) : Dupa cum multi playeri stiu din aceasta breasla de acest bug, inclusiv si liderul lor, Evellin, niciunul nu l-a denuntat. Nu am dovada decat cu Evellin folosind acest bug. Bugul consta in: Indiferent de scor, 0-0, 0-15, daca cineva din breasla, in cazul acesta NewOrigins si respectiva Evellin, iese si intra la war, punctele se vor pune pentru ei adica warul va fi castigat de breasla care face acest bug. Bugul se realizeaza numai in cazul in care breasla adversa nu are niciun membru la war. Eu stiu ca in cazul asta se pune egal, nu victorie, deci e bug clar. Doresc sanctionarea inculpatului cu ban permanent pentru ca nu e prima oara cand foloseste acest bug si desfiintarea breslei.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mar Apr 12, 2016 10:28 pm

3.9 Este interzisa folosirea errorilor jocului (bugurilor) in scopuri proprii. Aceasta fapta se pedepseste cu ban temporar / permanent in functie de gravitate. In momentul cand descoperiti un BUG,il raportati pe forum.
Evellin, esti sanctionata cu ban 7 zile conform regulamentului pentur folosirea bugurilor in scopuri proprii. Daca situatia se repeta risti ban 30 zile sau chiar permanent.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis