Reclamatie RonyIsBack / lNaddar

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 7:33 pm

Numele tău din joc: Danik
Numele inculpatului: lNaddar/RonyIsBack , sunt aceleasi persoane
Motivul reclamaţiei: Folosire de cheat-uri
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Pe skype zice ca il are la el si in pm zice ca nu l-a descarcat :)) .Astept sa i se dea ban ip si blocarea tuturor conturilor + ca a dat si niste tepe, am si poze dar ce sa faci cu ele..
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 7:40 pm

Heeeey Danik :o3. E pe msj lui arăt toată conv după fb şi skype cu el dacă vr beiby :lol: :lol: De furat ? hmm dăi msj lu MrPoke pe metin chiar el a recunoscut cu Kun că erau puşi de mary să zică prostioare :P Şi nu am dovadă când mă stresai pe mesaje să iei şi tu sendu pt turneu :lol: :lol: . Atâta timp cât nu l-am folosit nu văd care e problema ta k ??? Eşti un ciudos pe mine şi am încheiat discuţia . Chiar nu văd rostu acestui topik.
Edit: Să spun că ăla ("hackul") era pe msj lui pe fb :lol: :lol: Oricum sunt mândru de blue că a băgat o chestie de 40k că de mult aşteptam să nu se mai folosească hack :) Atâta timp cât nu am folosit nimic ilegal pe metin2 lf şi doar am spus că il am şi il aveam pe msj lui nu văd unde e supărarea ta ;)
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 7:50 pm

Ceva nou . Sa ne incredem in vorbele celui cu cod sau in dovezi? Eu am adus poze cu dovezi, tu pana acum ai adus vorbe.
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 8:01 pm

qDanik scrie:Ceva nou . Sa ne incredem in vorbele celui cu cod sau in dovezi? Eu am adus poze cu dovezi, tu pana acum ai adus vorbe.
Chiar nu vedeam rostu la asta :lol: :lol: Am spus că dacă este vre'o neînţelegere îi arăt lu blue tot :D Nu eşti tu aici GM/Helper sau alt ceva care face parte din staff ca iti arăt, toată conv o să ajungă la blue şi reaper dacă este ceva
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 8:07 pm

Trebuie sa existe si o dovada din partea ta pe forum. Daca tu esti mana in mana cu cineva din STAFF si scapi asa usor. Fiecare trebuie sa aiba o justificare pentru ce face nu?
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 8:10 pm

qDanik scrie:Trebuie sa existe si o dovada din partea ta pe forum. Daca tu esti mana in mana cu cineva din STAFF si scapi asa usor. Fiecare trebuie sa aiba o justificare pentru ce face nu?
Uite cum facem dacă este ceva :) Conv ajunge la blue şi reaper după ei o vor posta ;)
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 8:18 pm

Eu vreau sa le-o trimiti video cap coada de cand te-ai cunoscut cu ala, nu doar din ss. In ss-uri oricine poate sa puna ce vrea el. Dar tu nu ai nici o dovada :))). Astept sa vad si ziua in care tu numai minti.
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 8:19 pm

qDanik scrie:Eu vreau sa le-o trimiti video cap coada de cand te-ai cunoscut cu ala, nu doar din ss. In ss-uri oricine poate sa puna ce vrea el. Dar tu nu ai nici o dovada :))). Astept sa vad si ziua in care tu numai minti.
Îţi repet Danik dacă este nevoie fac şi filmare dar vor ajunge la Blue/Reaper dacă este ceva şi ei o vor posta
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Iul 24, 2016 8:45 pm

Pe cine am pus eu ma ? =))))))))))))))))))))))))) ? Esti doar un tepar si asta nu se va schimba . Ai uitat cand iti faceai breasla "INTERMEDIAR" si mi-a zis aeex is back ca voi faceati dueluri pe site asa ? si daca pierdea aeex tu fugeai cu site-urile ? =)))))) . Sa ma uit prin pc poate mai am vreo poza .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 9:05 pm

RonyIsBack scrie:Heeeey Danik :o3. E pe msj lui arăt toată conv după fb şi skype cu el dacă vr beiby :lol: :lol: De furat ? hmm dăi msj lu MrPoke pe metin chiar el a recunoscut cu Kun că erau puşi de mary să zică prostioare
madalin123 scrie:Pe cine am pus eu ma ? =))))))))))))))))))))))))) ? Esti doar un tepar si asta nu se va schimba . Ai uitat cand iti faceai breasla "INTERMEDIAR" si mi-a zis aeex is back ca voi faceati dueluri pe site asa ? si daca pierdea aeex tu fugeai cu site-urile ? =)))))) . Sa ma uit prin pc poate mai am vreo poza .
Se pare ca te-ai dat dracu ma. Se pare ca inca cineva stie de tepele tale si de site-urile furate de la mine si de la multi altii :))
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 10:13 pm

madalin123 scrie:Pe cine am pus eu ma ? =))))))))))))))))))))))))) ? Esti doar un tepar si asta nu se va schimba . Ai uitat cand iti faceai breasla "INTERMEDIAR" si mi-a zis aeex is back ca voi faceati dueluri pe site asa ? si daca pierdea aeex tu fugeai cu site-urile ? =)))))) . Sa ma uit prin pc poate mai am vreo poza .
Treaba asta a fost acum 1 luna si ceva si am clarificat totul cu Athero si Aex nu ti-a spus aşa ceva dacă vrei vorbim toti 3 să vedem cn minte :) Şi tu dc imi cereai VIP v3 pe metoda ca.iti.e lene sa schimbi caracteru? Jalnic.sincer . Chiar MrPoke mi-a spus ca te milogeai de el sa zică că sunt țepar :)) Nu se face asa să şti. Am asistat doar la 1 set pe site :) Si aex a castigat prin regulamentul vechi cand jucatorul a dat relog :)
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 10:25 pm

Esti si o sa ramai un gandac pe acest server. Am vorbit cu mai multi oameni de pe server si tu practici meseria de tepar de 6 luni, nu de 1-2 luni. Stii exact ce sa spui pentru ca esti expert in asa ceva :))). Gandacii mereu mor striviti de un picior. Eu sper sa te calc pe cap :lol: .
Avatar utilizator
Kasumi
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Mar Apr 19, 2016 10:08 pm

Dum Iul 24, 2016 10:34 pm

Rony, sa ma pun sa caut prin PC printurile in care ma intrebai pe cine sa mai furi sau imi ziceai cate acc ai facut in ziua respectiva prin tepe, folosind caracterul Apocalypso de la albastrii? Sau oare sa caut poza in care m-ai rugat sa te ajut la un furt, garantand pentru tine, spunand ca esti de incredere. Toata breasla 6AM stie de inselatoriile tale, toti stiu ca esti un tepar si esti dispretuit de tot serverul. Revin cu un edit cand gasesc pozele.
~P.S: Scuze ca m-am bagat peste o reclamatie, dar sunt martor si victima colaterala a faptelor lui RonyIsBack / lNaddar/ Apocalypso. Nu vreau ban pe forum, multumesc anticipat.
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 10:55 pm

Kasumi scrie:Rony, sa ma pun sa caut prin PC printurile in care ma intrebai pe cine sa mai furi sau imi ziceai cate acc ai facut in ziua respectiva prin tepe, folosind caracterul Apocalypso de la albastrii? Sau oare sa caut poza in care m-ai rugat sa te ajut la un furt, garantand pentru tine, spunand ca esti de incredere. Toata breasla 6AM stie de inselatoriile tale, toti stiu ca esti un tepar si esti dispretuit de tot serverul. Revin cu un edit cand gasesc pozele.
~P.S: Scuze ca m-am bagat peste o reclamatie, dar sunt martor si victima colaterala a faptelor lui RonyIsBack / lNaddar/ Apocalypso. Nu vreau ban pe forum, multumesc anticipat.
Hamato eşti un ofticat cu fishbot chiar nu aveai rost in acest topic
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Dum Iul 24, 2016 10:57 pm

qDanik scrie:Esti si o sa ramai un gandac pe acest server. Am vorbit cu mai multi oameni de pe server si tu practici meseria de tepar de 6 luni, nu de 1-2 luni. Stii exact ce sa spui pentru ca esti expert in asa ceva :))). Gandacii mereu mor striviti de un picior. Eu sper sa te calc pe cap :lol: .
Bv mie sunt un gandac , alt ceva? Nu vede-ti ca inghit ce spuneti si nu imi pasă? :roll: Dacă este o nelămurire o sa ii dau.conv lu.blue dupa fb si skype. Si să sti Danik , Blue nu face favorizari cum spui tu :) Şi tu kasumi taci ca erai moartă dupa 1 acc
Kasumi-Masumi-HamatoYoshi-HamatoPeste-Kaaga si multe alte caractere.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Iul 24, 2016 11:04 pm

RonyIsBack scrie:
qDanik scrie:Esti si o sa ramai un gandac pe acest server. Am vorbit cu mai multi oameni de pe server si tu practici meseria de tepar de 6 luni, nu de 1-2 luni. Stii exact ce sa spui pentru ca esti expert in asa ceva :))). Gandacii mereu mor striviti de un picior. Eu sper sa te calc pe cap :lol: .
Bv mie sunt un gandac , alt ceva? Nu vede-ti ca inghit ce spuneti si nu imi pasă? :roll: Dacă este o nelămurire o sa ii dau.conv lu.blue dupa fb si skype. Si să sti Danik , Blue nu face favorizari cum spui tu :) Şi tu kasumi taci ca erai moartă dupa 1 acc
Kasumi-Masumi-HamatoYoshi-HamatoPeste-Kaaga si multe alte caractere.
Deci daca tu esti apocalypso , mai tii minte cand te rugai de mine sa te ajut cu 1 acc ? =))))))))))) , sa iti iei vip ? am facut o reclamatie cum ca breasla "GUARDS" a dat war de puncte si mi-ai dat "gj" in privat =]] , si dupa mi-ai zis sa te ajut si pe tine cu 1acc sa-ti iei vip . stii sa te dai bine pe langa om ca apoi sa-l furi pe la spate . gg Nu vreau sa ma mai bag , imi pare rau pentru ca am scris aici , NU VREAU BAN PE FORUM , IMI CER SCUZE .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 24, 2016 11:10 pm

RonyIsBack scrie:
qDanik scrie:Esti si o sa ramai un gandac pe acest server. Am vorbit cu mai multi oameni de pe server si tu practici meseria de tepar de 6 luni, nu de 1-2 luni. Stii exact ce sa spui pentru ca esti expert in asa ceva :))). Gandacii mereu mor striviti de un picior. Eu sper sa te calc pe cap :lol: .
Bv mie sunt un gandac , alt ceva? Nu vede-ti (vedeti) ca inghit ce spuneti si nu imi pasă? :roll: Dacă este o nelămurire o sa ii dau.conv lu"i".blue dupa (de pe) fb si skype. Si să sti"i" Danik , Blue nu face favorizari cum spui tu :) Şi tu kasumi taci ca erai moartă dupa 1 acc
Kasumi-Masumi-HamatoYoshi-HamatoPeste-Kaaga si multe alte caractere.
Pentru: Kamir/Kamiir/RonyIsBack/lNaddar/pescuiesc

Dupa ca esti gandac nici nu stii sa scrii romaneste : "vede-ti" - "vedeti" , "dupa" - "de pe" , "sti" - "stii"
Nu stiu cum te-ai facut tu de incredere daca nu stii sa vorbesti romaneste... Si de ce nu o pui aici? Iti este teama de ceva, ne ascunzi ceva. Tot il bagi pe Blue zicand ca ii dai pe skype..Scuteste-l pe Blue de un chin sa mai intre pe skype si pune-o naibii aici sa vedem toti conversatia cu ala si cum ai doawnload cheat-ul. Daca nu ai nimic de ascuns pui filmarea cu conversatia ta cu ala cap coada de cand v-ati cunosc. Pe skype nu poti sa stergi fisierele ce le-ai primit. Vezi ca am sa fiu atent la data de cand ai vorbit cu el, ca na poate este un cont nou facut acum in ziua asta.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Iul 25, 2016 1:14 am

Daca nu aveti nimic important de adus discutiei, nu mai postati. Mai ales daca nu sunteti implicati. Daca vreti sa vorbiti, aceasta sectiune nu este cea potrivita.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Lun Iul 25, 2016 11:32 am

qDanik scrie:
RonyIsBack scrie:
qDanik scrie:Esti si o sa ramai un gandac pe acest server. Am vorbit cu mai multi oameni de pe server si tu practici meseria de tepar de 6 luni, nu de 1-2 luni. Stii exact ce sa spui pentru ca esti expert in asa ceva :))). Gandacii mereu mor striviti de un picior. Eu sper sa te calc pe cap :lol: .
Bv mie sunt un gandac , alt ceva? Nu vede-ti (vedeti) ca inghit ce spuneti si nu imi pasă? :roll: Dacă este o nelămurire o sa ii dau.conv lu"i".blue dupa (de pe) fb si skype. Si să sti"i" Danik , Blue nu face favorizari cum spui tu :) Şi tu kasumi taci ca erai moartă dupa 1 acc
Kasumi-Masumi-HamatoYoshi-HamatoPeste-Kaaga si multe alte caractere.
Pentru: Kamir/Kamiir/RonyIsBack/lNaddar/pescuiesc

Dupa ca esti gandac nici nu stii sa scrii romaneste : "vede-ti" - "vedeti" , "dupa" - "de pe" , "sti" - "stii"
Nu stiu cum te-ai facut tu de incredere daca nu stii sa vorbesti romaneste... Si de ce nu o pui aici? Iti este teama de ceva, ne ascunzi ceva. Tot il bagi pe Blue zicand ca ii dai pe skype..Scuteste-l pe Blue de un chin sa mai intre pe skype si pune-o naibii aici sa vedem toti conversatia cu ala si cum ai doawnload cheat-ul. Daca nu ai nimic de ascuns pui filmarea cu conversatia ta cu ala cap coada de cand v-ati cunosc. Pe skype nu poti sa stergi fisierele ce le-ai primit. Vezi ca am sa fiu atent la data de cand ai vorbit cu el, ca na poate este un cont nou facut acum in ziua asta.
Aşa şi? Scriu cum vreau atâta timp cat Blue si Reaper administreaza svr am tot dreptul in caz de ceva sa le arăt lor conv.si nu vouă
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 26, 2016 8:31 pm

Inculpatul nu va fi sanctionat. Nu exista dovada care implica ca acesta a folosit hackuri.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis