Reclamatie [FORUM]

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
lMaRyJR
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Mar Ian 03, 2017 12:19 am

Dum Ian 08, 2017 6:01 pm

Numele tău din joc: lMaRyJrR
Numele inculpatului: HamatoYoshi
Motivul reclamaţiei: SEMNATURA DE PE FORUM . cu cei 2 ... as dori sa scoata semantura aia .. este .. imi vine rau cand o vad , si nu cred ca sunt singurul . frate , fara suparare . dar nu tre' sa vedem si noi aia .. e scarbos .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Dum Ian 08, 2017 6:20 pm

Contra, nu mai intra pe forum .
Avatar utilizator
lMaRyJR
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Mar Ian 03, 2017 12:19 am

Dum Ian 08, 2017 10:38 pm

iSzekeli scrie:Contra, nu mai intra pe forum .
De unde pana unde esti tu in stare sa comentezi aici ?
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Dum Ian 08, 2017 11:57 pm

Scuze ca ma bag, dar nu inteleg ce te doare pe tine de poza lui de la semnatura. Daca lui ii place e fix problema lui, atata timp cat are un continut decent nu mi se pare nimic iesit din comun faptul ca il tine de gat. Am inteles ca nu te impaci bine cu ideea ca e gay, dar sa stii ca nu te obliga nimeni sa te uiti la poza lui de la semnatura. Are dreptul la libera alegere, deci e fix problema lui ce poza isi pune la avatar sau la semnatura.
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Lun Ian 09, 2017 5:33 am

Contra. ;) Ignoră pur şi simplu dacă te deranjează şi gata.
ɒтɘʟoqнoвiɒ Imagine Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Ian 09, 2017 1:34 pm

Fiecare om e liber sa se exprime in felul sau. Hamato a mai facut propuneri pentru aprobarea casatoriile gay si etc. care au fost respinse. Faptul ca am respins acele propuneri nu inseamna ca nu suntem de acord sau ca discriminam persoanele cu alte orientari sexuale. Avand in vedere faptul ca aceste persoane se afla in minoritate, e obligatia lor de a se supune regulilor majoritare. De asemenea, este si datoria noastra de a respecta orientarea sexuala a acestor persoane si de a nu le face sa se simta deranjate. V-as ruga pe cat posibil sa-i acceptati pe acesti oameni fara sa-i etichetati ca fiind "ciudati" sau mai stiu eu cum. Referitor la reclamatie, atat regulamentul general al forumului cat si regulamentul jocului nu impun sanctiuni pentru astfel de cazuri. Hamato e liber sa se exprime cum doreste atata timp cat se afla in conformitate cu cele doua regulamente. Astheria , Ellen si iSzekeli ati primit warn pentru nerespectarea regulamentului sectiunii "Reclamatii playeri".

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis