RECLAMATIE DIMiceli

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Vin Apr 14, 2017 6:33 pm

Numele tău din joc: Figurant
Numele inculpatului: DiMiceli
Motivul reclamaţiei:Mi-a facut reclamatie si am primit ban pe motivul bug la elixir,in filmare se vede clar ca nu este folosit bugul aveam shaman care imi dadea leac plus 5k de vinuri.Vreau sa il reclam pentru ca ma acuza fara motiv si sa imi debanati contul pentru ca e o mare greseala.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Uitati-va bine la video din reclamatia lui DIMiceli se vede foarte clar.
Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
julian1998
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 7:07 pm
Oraş: Madrid
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Vin Apr 14, 2017 6:54 pm

Pro
Mereu este Alle050 cu el (shamanca leac) si il bufeaza non-stop. Plus ca avea si vinuri, deci nu avea cum sa foloseasca bugul la elixir, avand in vedere ca au fost banati multi prieteni de-ai lui pe motivul asta, asa ca nu era atat de prost sa-l foloseasca. Si in video de la DiMiceli se vede clar ca nu e bug elixir, dar cum toti au pica pe el, incearca orice doar sa il vada banat. #DebaneazaFigurant.
Ultima oară modificat Vin Apr 14, 2017 7:08 pm de către julian1998, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Apr 14, 2017 7:18 pm

Astfel de topicuri se deschid la Reclamatii Echipa. Am verificat si eu videoclipul si ai folosit bugul la elixir. Tie nu ti-a crescut PV-ul, ti-a sarit inainte si inapoi de o gramada de ori. Sa nu mentionez ca utilizai si calul. In plus, la vinuri nu se vede asa.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis