Reclamaţie [GM]Reaper

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Lun Mai 16, 2016 10:59 pm

1. Numele tău din joc : Scuipici
2. Numele inculpatului : [GM]Reaper
3. Motivul reclamaţiei : A folosit comanda " /block_chat .. " pe mine,fără motiv. Nici nu a anunţat pe chat, de ce am primit mute 24 h.
4. Postarea unei dovezi cât de cât incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) : " http://s32.postimg.org/cg0x0ntn9/0516_222144.jpg "
5. Alte detalii(Optional) : Vreau să precizes faptul că , în acest caz nu se poate prezenta o dovadă tip video deoarece nu aveam de unde să ştiu că , voi primii mute 24h şi neanunţat . Vreau să ştiu şi eu de ce am primit mute cu tot cu dovadă , nu vorbe aruncate în aer . Dacă nu există dovezi ,acest [GameMaster] trebuie să suporte consecinţele regulamentului făcut pentru cei din Staff. ( Să nu se dea mute fără motiv şi neanunţat . ) Mulţumesc !
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Mai 16, 2016 11:02 pm

Te-am sanctionat pentru urmatoarea actiune:
http://prnt.sc/b4trtv

Decizia a fost luata de [MrBlue].
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Lun Mai 16, 2016 11:15 pm

Totuşi , ai uitat să anunţi pentru ce am luat mute . + că mi se pare o nedreptate să mi se dea 24 h mute , pentru ce am scris acolo . Cred şi eu , 4 , 5.. 6 h tot meritam să iau , dar să fim serioşi , 24 h ??!
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Mai 16, 2016 11:21 pm

Eu doar am urmat ordinul ce mi s-a dat. Nu am anuntat pe chat pentru ca, teoretic, nu eu am oferit sanctiunea + ca a fost intarziata cu cateva minute, deci nu a fost pe loc.

Cat despre durata, va trebui sa il consulti pe [MrBlue]. Nu sunt in masura sa consider decizia sa nula si neavenita.
Imagine
Imagine
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mar Mai 17, 2016 12:26 am

Ceea ce ai scris tu acolo poate fi sanctionat lejer cu 24h mute conform regulamentului. Ai luat in deradere numele lui MrBlue si chiar ai facut "misto" de acesta.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis