Reclamaţie Reaper

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
EckoNR1
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Dec 01, 2015 10:09 pm

Vin Iul 08, 2016 9:43 pm

Numele tău din joc : qTakumiHERE
Numele inculpatului : SGM Reaper nu am paranteze .
Motivul reclamaţiei : Dă mute pentru ,, mă piş pe tine ,, în care eu nu iau mute pentru ***
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatiorii (Obligatoriu de tip video): viewtopic.php?f=24&t=3429
5.Alte detalii(Opţional): NU IAU MUTE PENTRU *** , ŞI IAU MUTE PENTRU ,,mă piş pe tine . in care el mă ameninţă că iau mute că el e schizzo si că nu ştiu ce , dar e un anonim .
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Iul 08, 2016 10:08 pm

Nu inteleg de unde ai tras tu concluzia ca eu sunt Schizzo, dar in fine. Continuand, eu ti-am dat mute pentru urmatoarea reclamatie:
viewtopic.php?f=24&t=3477
In regulament scrie clar:
- folosirea prescurtărilor gen "***" "***" "**" plasate într-un context va atrage după sine o sancțiune cu block chat de la 30 de minute la 2 ore (de obicei pe strigă)
Din acest motiv, nu ai primit mute la acea reclamatie.
Totusi, ce ai spus tu in acest caz a reprezentat o insulta la adresa unui jucator in mod sigur. De aceea, ai fost sanctionat.
Indiferent că insultele sunt aduse unui amic al acuzatului, acestea vin cu riscul unei sancțiuni.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Vin Iul 08, 2016 10:21 pm

Reclamatie facuta degeaba . Ai luat mute pe buna dreptate!
Avatar utilizator
EckoNR1
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Dec 01, 2015 10:09 pm

Vin Iul 08, 2016 10:38 pm

tu ce te bagi mă , că Malya zis şi iubiţica ta de pe metin , mă înjura pe metin şi tu stăteai şi te pupai cu ea .








DE CE AM LUAT AVERTISMENT DANYTO?
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Iul 09, 2016 12:16 am

Inainte sa deschizi un topic la "Reclamatie echipa" citeste mai intai regulamentul.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis