Reclamatie [H]Athero

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Sâm Ian 14, 2017 12:56 am

Numele tău din joc : Schiz0phreny ; Effes ;
Numele inculpatului: [H]Athero ;
Motivul reclamaţiei: Mute 24h , avand in vedere faptul ca nu am adus injurii la adresa staff-ului .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Vreau sa vad acel print . Este adevarat ca am folosit un limbaj indecent pe chat cu Hwake , dar nu m-am legat de tine . ,, Te lingeai cu aia '' . Domnule Athero , sunt in relatii bune cu fosta/actuala Corina . Stii ca intru pe joc ca sa fac caterinca si persoana ta nu ma intereseaza . Si stii foarte bine ca sunt o mare panarama dar sunt o persoana foarte corecta . Vreau sa vad acel print . Asta le va demonstra colegilor tai din staff ca nu stii sa citesti . Sau nu intelegi . Aveam treaba strict cu ala , nu cu tine . Pentru ca se leaga mereu de mine . De ce m-as lega de tine daca tu nu mi-ai facut nimic ? Inca nu esti GM ca sa te critic pentru ipocrizia si greselile tale . Care e miza sa ma leg de tine ? Aveam relatii ostile sau cum ? Evident ca-mi fac alt cont si-l sterg pe ala ....dar aceasta reclamatie e pentru kepe , mai ales . Ca ia in staff persoane care vor grad doar ca sa le creasca popularitatea . Pentru ce Athero ?
P.S. Intre timp mi se scoate mute . Ei au citit Athero in loc de hetero . In casa am un abecedar romano-rus . VI-l trimit cu fan courier pe banii mei daca doriti .
Eu nu sunt multumit . Trebuia sa-mi lasati mute o ora . Pentru ca am avut injurii . Nu la adresa staff , dar la adresa lui Hwake . Unde e dreptatea ? Ne-am injurat reciproc , ala are mute , eu nu ? Ce inseamna baieti cacealmaua asta ? Dau mute , iau mute , unu are 24 , altu n-are nimic . Ma ia capul . Felicitari ! Sunteti patetici !
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Ian 14, 2017 1:42 pm

Mi-a explicat Athero toata situatia, a fost o neintelegere si a gresit. Mute-ul a fost scos. Ne cerem scuze pentru neintelegere.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis