Kepe & Diana

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Esrra
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Ian 10, 2017 12:04 pm

Dum Feb 05, 2017 11:46 am

Numele tău din joc: Ania
Numele inculpatului: Kepe & Diana
Motivul reclamaţiei: Interes maxim
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Imaginefree image hosting

Imagineprint screen windows 7

Alte detalii (Opţional): Un membru staff trebuie sa raspunda la intrebari, nu? Va caut de miercuri *4 zile* si nu imi raspunde nimeni , in regulament scrie asa: '' * Dovezile nu trebuie sa se repete, nu faceti print de mai multe ori la aceeasi reclama sau postare.
* Dovada trebuie sa fie clara ! Incarcata pe IMGUR : http://imgur.com
* Dovezile nu trebuie sa fie mai vechi decat data de incepere a concursului.
* Dupa ce postati forumularul nu mai faceti reply, editati postul dumneavostra.
* Poza (dovada) nu trebuie editata / furata.
* In TaskBar trebuie sa fie prezenta data si ora. Imagine
* Daca a-ti citit regulamentul, la ultima intrebare din modelul de inscriere ("Ai citit regulamentul?") RASPUNS: Iubesc Metin2LastFight '' Si
'' * Numarul minim de poze pentru a putea participa la concurs este de 175.
* Concursul incepe astazi in data de [01/02/2017] si se termina pe [03/03/2017] la ora [23:59].
* Concursul este facut pentru toti playerii Metin2LastFight.
* Aveti grija cum postati pe grupuri.
* Reclamele pe Facebook vor fi facute pe urmatoarele grupuri dar si pe grupuri / pagini cunoscute de voi:
'' .
Nu cred ca scrie ceva de genul: Nu este voie sa faceti in comm-uri pe grupuri. Trebuie sa astept 4 zile sa imi spuna cineva ca nu este voie? dupa ce am facut 600 si ceva de reclame? Nu era ok sa imi raspunda si mie cineva la intrebare? asa greu era?
Atata timp cat staff-ul nu a raspuns la intrebarea adresata nu inteleg ce vina am eu ca am facut atatea reclame si acuma sa vina Manu sa imi spuna ca nu se pun. Nu sunt singura care a facut in comm-uri, in regulament nu scrie ca NU ESTE VOIE.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Feb 05, 2017 12:12 pm

Atat eu cat si Diana nu putem sta non-stop sa verificam Skype-ul. Mai mult de atat, conform regulamentului trebuia sa-mi pui intrebarea direct, fara alte formalitati iar eu iti raspundeam in momentul in care puteam.
8. Întrebările adresate unui membru staff se vor pune direct. Cele de genul “ești?” sau “am o problemă, mă poți ajuta” vor fi ignorate complet. Acest lucru stă, din nou, la discreția acelui membru.
Spui ca ne cauti de 4 zile dar ne prezinti un mesaj din aceiasi zi, ma rog. Referitor la postarea reclamelor in comentarii pe alte grupuri, din moment ce scrie ca "reclamele vor fi facute pe grupuri" e logic ca se refera doar la mesajele principale postate pe acele grupuri deoarece acelea au cel mai puternic impact asupra utilizatorului. Postand intr-un comentariu o reclama, nu va fi suficient de puternica incat sa atraga atentia asa cum o face o reclama postata ca mesaj principal. Data viitoare cand observi ca nu-ti raspundem, insista. Ne cerem scuze!

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Feb 05, 2017 1:12 pm

Pe lângă ceea ce a spus Kepe, țin să adaug și eu câteva lucruri.
Ne acuzi pe noi de "interes maxim", dar de fapt chiar tu ai fost cea dezinteresată. Conform regulamentului JOCULUI, membrii staff trebuie să răspundă în cel mai scurt timp la mesaje. După cum am subliniat mai sus, este regulamentul jocului, deci ține de Game, nu de Skype. Dacă ne-ai fi dat pm pe joc, cu siguranță ai fi primit un răspuns. Skype-ul este doar o altă cale de a discuta cu membrii, dar nu o cale sigură. Pe Skype, după cum a spus și Kepe, nu verificăm în permanență mesajele. Skype-ul este un mijloc de comunicare și cu persoanele dinafara jocului și din acest motiv putem fi online, dar să nu răspundem la toate mesajele. Solicitările pe Skype sunt multe și încercăm pe cât posibil să răspundem. Însă, uneori nu le vedem sau uităm de ele, fiind prinși în altă discuție și de aceea este în interesul vostru să insistați. În general, sunt activa pe Skype și răspund. Însă, cum joi a fost ziua mea, am primit zeci de mesaje și pe cel de la tine nu l-am mai văzut. Apoi, am plecat cu echipa în deplasare, motiv ce justifica inactivitatea mea timp de 2-3 zile.
În concluzie, nu suntem noi vinovați pentru ceea ce s-a întâmplat, ci chiar tu, pentru că nu ai fost interesată încât să adresezi întrebarea pe joc.
Închis