Reclamaţie [H]Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
argost09
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Lun Aug 22, 2016 12:50 am

Mar Mar 07, 2017 1:55 pm

Numele tău din joc: xGreatOnee
Numele inculpatului: [H]Kidde
Motivul reclamaţiei: În perspectivă un player înjură extrem de mult pe sv, iar acest kidde fiind din staff, nu face nimic, ba chiar spune că nu are ce să-i facă, astfel dând satisfacţie playerului respectiv, şi lăsând-ul să-şi facă de cap
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Spune că ce ar trebuii să facă ? să-i dea mute? nu se poate trebuie reclamaţie, nici măcar un avertisemnt asuprea inculpatului care înjură ? De ce mai este helper? Ar trebuii să ajute, dar în schimb nu face nimic, ba chiar spune că nu are ce să facă, atunci cine ? Dacă un membru din staff nu e capabil să oprească un singur player, atunci de ce mai se insistă pe partea cu 'nu jigniţi' 'nu înjuraţi' dacă nici măcar membrul din staff respectiv nu face nimic.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mar Mar 07, 2017 2:19 pm

Această reclamaţie este inutilă , ţi-am spus nu am ce face .. Până respectivul înjurat nu face o reclamaţie pe forum , eu ca HELPER ţin să vă amintesc tuturor nu am acces la MUTE .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mar 07, 2017 2:22 pm

Fara reclamatie pe forum niciun membru staff nu actioneaza asupra playerilor care injura map1

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis