Reclamație [SA]Kepe

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Apr 11, 2017 1:06 am

[GM]David scrie:
Takumi scrie:Marş dracu, după ce că eşti fată ai un limbaj de băiat * bine , te cred şi eu .. la ce corp de băjat ai , e k . se vede că eşti cu athero , cred că* de fapt nu cred , aşa e * athero e fata şi alexxa băiatu. Ne strică tot sv u o fetita de 15 ani care face cerere de helper şi ea n are 16 ani , hai sa fim seriosi deja ati inceput sa o dati in altele * Staffu * . dati mute 12h dati ban PE JOC că injurăm pe forum , etc . să mai aştepte 3 luni şi să facă cererea aia de helper . * in iulie , o să număr zi cu zi să fiu sigur că faci in iulie * .

mai bn te laşi alexxa si aşa eşti pf , crecă te bate şi nebunaticus la 1v1 dă vă n pl m de amatori . pt o fată joci destul de slab , bn tu nu eşti fată , tu eşti gen Anne poate chiar tu eşti că voi 2 ce semănaţi cu băieţi cu păr lung hai salpa


Takumi , realizezi ca tocmai te-ai facut de ras in modul de a scrie nu ? Nu vad rostul la ce ai mai scris despre mine atat cat si despre Allexa.
Stii ca nu mi pasa ca fac totu la misto pwp femeio. Chiar va sta bn impreuna 2 urati bubosi drk
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Apr 11, 2017 1:09 am

Takumi scrie:
[GM]David scrie:
Takumi scrie:Marş dracu, după ce că eşti fată ai un limbaj de băiat * bine , te cred şi eu .. la ce corp de băjat ai , e k . se vede că eşti cu athero , cred că* de fapt nu cred , aşa e * athero e fata şi alexxa băiatu. Ne strică tot sv u o fetita de 15 ani care face cerere de helper şi ea n are 16 ani , hai sa fim seriosi deja ati inceput sa o dati in altele * Staffu * . dati mute 12h dati ban PE JOC că injurăm pe forum , etc . să mai aştepte 3 luni şi să facă cererea aia de helper . * in iulie , o să număr zi cu zi să fiu sigur că faci in iulie * .

mai bn te laşi alexxa si aşa eşti pf , crecă te bate şi nebunaticus la 1v1 dă vă n pl m de amatori . pt o fată joci destul de slab , bn tu nu eşti fată , tu eşti gen Anne poate chiar tu eşti că voi 2 ce semănaţi cu băieţi cu păr lung hai salpa


Takumi , realizezi ca tocmai te-ai facut de ras in modul de a scrie nu ? Nu vad rostul la ce ai mai scris despre mine atat cat si despre Allexa.
Stii ca nu mi pasa ca fac totu la misto pwp femeio. Chiar va sta bn impreuna 2 urati bubosi drk

Nu Takumi , te cunosc nu te prefaci.
Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Apr 11, 2017 1:41 am

Am zis sa ma bag si eu, ca am trecut prin situatie.. Eu sunt neutru, zic din start. Am mai vazut cazuri, printre care si cazul meu, in care cererea a fost respinsa pentru cateva luni sub varsta, cu o cerere mai bine structurata, cu mai multe minute si experienta decat a ei, dar sa lasam asta. Sunt de parere ca regulamentul ar trebuii respectat, dar nu vreau sa fiu rautacios pentru ca Allexa mi se pare o fata de treaba. Poate nu o cunosc eu la perfectie, nu ii stiu toate starile si reactiile, dar este mica si e la inceput, de ce sa nu ii acordam o sansa? Ma rog, o spun din nou, sunt neutru aici, nu iau partea nimanui pentru ca cam toti au dreptate sa fiu sincer. Restul depinde de Darius.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Apr 11, 2017 7:49 am

Oliver, bine punctat merită in staff si cererea este doar primul pas, ea a trebuit sa dea si interviul care l-a luat cu brio si acum a ajuns [H]Allexa.
Ea merita acest post pentru ca mereu am vazut-o ca se implica pe forum, o persoana la 15 ani care are gânduri înalte, o minte si o gândire peste varsta ei, vârstă este un număr, comportamentul, temperamentul s.a.m.d sunt cele ceea ce conteaza.
Cum a zis si Blue a facut acest server la 14 ani, unde e acum metin2LF?Pe primul loc ca fiind cel mai bun server de pvp clasic din romania, eu zic sa nu judecam o carte dupa coperta, niciodata nu a stricat o sansa, toti meritam o sansa, nu inteleg de ce nu si ea, o fata de nota 11 care-ți canta, care iti face avatare si semnături o fata talentata in pictura, o fara care stie jocul mai bine ca altii de 20+ de ani.
Imagine
Avatar utilizator
ZeulTakumi
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 11, 2017 10:43 am

Mar Apr 11, 2017 10:46 am

Da va n pl m de prosti .NU VEDETI CA DOAR PRIETENII ALEXEI ZIC CA MERITA O SANSA? NO1LIKEME UN PUPACIOS IN CUR DE CAND IL STIU. NU ARE CE CAUTA N ARE 15 ANI OUT
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Apr 11, 2017 10:52 am

ZeulTakumi scrie:Da va n pl m de prosti .NU VEDETI CA DOAR PRIETENII ALEXEI ZIC CA MERITA O SANSA? NO1LIKEME UN PUPACIOS IN CUR DE CAND IL STIU. NU ARE CE CAUTA N ARE 15 ANI OUT
De unde ma știi?Pe cine am pupat in cur?Eu zic sa te abții de la afirmatiile de genul, esti prea prost sa recunoști un om cu calitate, sau un om fara calitate, logic ca nu-ți dai seama, tu stai cu porcii si cu oameni care te pupa in poponeț, in legătură cu Allexa, daca nu cunoști nu judeca, nici eu nu te cunosc, dar dupa temperamentul tau, dupa cum scrii esti un om cu un caracter infect care se lauda pe un joc, fara viata sociala.Iti urez o zi frumoasa, apropo si tu ai 15 ani.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mar Apr 11, 2017 11:08 am

Takumi, după cum a scris și Criss, căruia îi mulțumesc, vei vedea cum mă voi purta pe parcurs și atunci îți poți forma o părere. Nu e nevoie să arunci în stânga și în dreapta cu noroi. Eu nu o să mai răspund topicul acesta pentru că am spus tot ce aveam de spus.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Apr 11, 2017 11:09 am

Toți ăştia care ați comentat e ciudat că pe joc vă bagați și vă scoateți din mama, si familia oricărui player, iar pe forum vorbiți aşa civilizat :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Mar Apr 11, 2017 12:46 pm

zTNN scrie:Nu te mai da atata de nevinovată. Ca nu avea nimeni nimic cu tine daca nu erai cu gura mare. De ce fix tu si nu altcineva ? Pentru ca ai gura mare si vorbești prost. D aia. Esti prima care de baga peste tot. Prima care face gura si sare la scandal. Nu mai te da atat victima. Esti prea imatura pentru acest post. Prea mahalagioaica. Prea cu gura mare. Prima care sare la scandal. Barfa si ceartă. Cu asta am spus tot.
+1
Avatar utilizator
swagDIVINNN
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 10, 2017 5:58 pm

Mar Apr 11, 2017 12:55 pm

Jamess scrie:
zTNN scrie:Nu te mai da atata de nevinovată. Ca nu avea nimeni nimic cu tine daca nu erai cu gura mare. De ce fix tu si nu altcineva ? Pentru ca ai gura mare si vorbești prost. D aia. Esti prima care de baga peste tot. Prima care face gura si sare la scandal. Nu mai te da atat victima. Esti prea imatura pentru acest post. Prea mahalagioaica. Prea cu gura mare. Prima care sare la scandal. Barfa si ceartă. Cu asta am spus tot.
+1



+2
Avatar utilizator
Heathenss
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Dec 26, 2015 10:53 am

Mar Apr 11, 2017 2:01 pm

Bă takumi , dacă o luăm așa, tu ești ăla matur ? De ce îți aduci tu nemaipomenita ta echipă de gunoieri să mă amenințați că veniți la Galați să ma bateți ..
1.Dacă erai deștept mă amenințai altfel (adică de unul singur) faci grup pe wapp , iți aduci tu toți gunoii să mă ameninți!
2.Te aștept cu brațele deschise .
3.Ești prea fraier să comentezi .. prin felul cum ai scris iți dau minim 15 ani , tu pretinzi că ai 20 .. (poate ai dar nu se vede)
4.Iți trimit datele unde mă găsești acasă :)
Și numai comenta aiurea , că dacă mă pun la mintea ta dau de petrol și nu de alta ,dar o să fie grav :lol:
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mar Apr 11, 2017 5:02 pm

Am aflat ce era de aflat din acest topic. Am inteles, o parte din voi nu ati fost multumiti de decizia pe care am luat-o in legatura cu Allexa. Va spun doar atat, regulamentul este unul cat se poate de flexibil. Regulamentul jocului, se incalca in fiecare zi si totusi nimeni nu pateste nimic. Daca as fi aplicat regulamentul la sange, ar mai fi ramas 50 playeri pe server. Ne bazam pe principii democratice si pe flexibilitate. Nu respectam totul la sange. Nu cred ca v-am sanctionat cu mute pentru ca mi-ati zis "ba" si nu cred ca v-am sanctionat cu ban permanent de fiecare data cand ati spus "STAFF-ul favorizeaza" deci va rog, fiti mai intelegatori. Atata timp cat e vorba de doar 3 luni, cred ca se poate trece cu vederea atata timp cat Allexa a avut o cerere impecabila, a fost sincera , nu ne-a mintit in legatura cu varsta si a trecut cu succes de interviu . In cazul in care aceasta nu va atinge asteptarile noastre si in special ale voastre, va fi sanctionata cu remove si imi voi cere scuze public fata de toti cei care ati fost impotriva ei. Atata timp cat Allexa da dovada de seriozitate si isi face treaba ireprosabil, nu vad de ce am renunta la ea pentru doar 3 luni de zile. Alte persoane la varsta de 20 ani , nu sunt capabile sa faca 2 acorduri si nu stiu pune o cratima. Va rog sa nu mai judecati oamenii dupa varsta ci dupa fapte. Cei care au ceva personal cu ea, va rog sa va stopati orice fel de conflict. In caz contrar, veti suporta consecintele.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis