Reclamatie [H]Allexa

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mar Apr 11, 2017 8:57 pm

Numele tău din joc: [REGE]BUZZ
Numele inculpatului: [H]Allexa
Motivul reclamaţiei: Nu e capabila sa stie anumite lucruri despre servar . Am intrebato cat tine o licoare graba . raspuns 10 minute ?=))))))))))) serios? este un lucru esential . Ar trebui sa stie. ea fiind Helper
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Nu cred ca stie aproape nimic despre sv. Sa fie sanctionata
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Apr 11, 2017 9:11 pm

Deci BUZZ , prin aceasta reclamatie ai fost sanctionat cu 12h ore si nu e nevoie sa revii cu o alta reclamatie ,,de ce ai luat mute'' iti voi zice eu totul aici . Pentru inceput 1 player nu are voie sa incerce cunostiintele unui membru staff , de unde stiu asta ? :

10. Jucătorii nu au dreptul să testeze cunoştiinţele unui membru al echipei, sau să-i tragă la răspundere pe aceștia.
Se sancționează cu blocarea chat-ului sau a contului, durata fiind decisă în funcție de gravitate.


Iti dau si dovada pentru care ai luat mute 12h pe joc :

Data viitoare incearca sa fii mai atent si nu mai pune intrebari de genul membrilor STAFF.

Sper ca te-am lamurit . Multumesc !
Imagine
Avatar utilizator
Dolar222
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Joi Oct 13, 2016 7:27 pm

Mar Apr 11, 2017 9:13 pm

Şhhh
Fişiere ataşate
0407_193814.jpg
0407_193814.jpg (168.66 KiB) Vizualizat de 2264 ori
Avatar utilizator
Heathenss
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Dec 26, 2015 10:53 am

Mar Apr 11, 2017 9:15 pm

Prin aceasta cerere, BUZZ , arati cat de incapabil esti .. Poate ea nu stie ,dar tu esti prea prost sa citesti cat dureaza? :)))
Frate esti jalnic .. + ca esti invidios ca ea e in staff ,iar tu "freci menta" si te dai mare jucator :)
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Apr 11, 2017 9:17 pm

[GM]David scrie:Deci BUZZ , prin aceasta reclamatie ai fost sanctionat cu 12h ore si nu e nevoie sa revii cu o alta reclamatie ,,de ce ai luat mute'' iti voi zice eu totul aici . Pentru inceput 1 player nu are voie sa incerce cunostiintele unui membru staff , de unde stiu asta ? :

10. Jucătorii nu au dreptul să testeze cunoştiinţele unui membru al echipei, sau să-i tragă la răspundere pe aceștia.
Se sancționează cu blocarea chat-ului sau a contului, durata fiind decisă în funcție de gravitate.


Iti dau si dovada pentru care ai luat mute 12h pe joc :

Data viitoare incearca sa fii mai atent si nu mai pune intrebari de genul membrilor STAFF.

Sper ca te-am lamurit . Multumesc !
In plus, probabil a crezut ca te-ai referit la licoarea mov.

Topic Inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis