RECLAMATIE MEDEEA/REAPER

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Ak3
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Mar 19, 2017 11:45 am

Vin Iul 07, 2017 11:27 pm

Numele tău din joc: Ak3breasla *F*earless
Numele inculpatului: [TM]Reaper/[SGM]Medeea
Motivul reclamaţiei: A dat kick la evenimentul de bresle. Noi am stat 15 minute după ăia să fie 10 și nouă ne dă kick la prima ocazie, in mementul in careKidde a dat start warrului!
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: https://s11.postimg.org/f9qydvucz/prost_cu_patim.png
Alte detalii (Opţional): REMOVE, nu e la fel, sa stiti, cius. NU E PRIMA OARA CAND INCALCA REGULAMENTUL! Si nici prima oara cand favorizeaza.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Vin Iul 07, 2017 11:30 pm

Dupa ce ca dati si /dc, nu asteptati sa ne intre membri, pai ce faceti ma? asta e bataie de joc ma, ne scoateti si dupa ''GO''
Asta sa fiu sincer si eu pot sa fac daca sunt in staff, pai ce facem, la pm-uri raspundeti cand si cand, la evenimente va faceti de cap, pai cu LF ce se intampla ma? il lasam pe mana sorti ma?, hai ca v-am pupat.
Inca ceva, faceti un eveniment calumea si voi inafara de ox si hide?
Ultima oară modificat Vin Iul 07, 2017 11:31 pm de către Metin2 Private, modificat 1 dată în total.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Ellif
Începător
Începător
Mesaje: 121
Membru din: Sâm Apr 22, 2017 2:39 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Vin Iul 07, 2017 11:30 pm

Nu mi se pare normal să dai kick unor playeri si apoi să ziceti GO deoarece automat noi am fost in dezavantaj. Noi am stat 15 minute dupa ei , iar la noi nu ati putut astepta 2 min să intre playeri care au primit kick ?
Nu meriţi să fii in staff !
REMOVE [TM]Reaper .
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Vin Iul 07, 2017 11:32 pm

Eu in locul tau m as abtine,serios.Am avut nevoie de 5 minute sa pot rezolva mica problema din echipa adversa,au trecut 10 minute cu ce te-a afectat asa tare? Asta e reclamatie?Invatati termenul de omenie si dupa revoltati-va.Astept sa si lase si Reaper parerea.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Iul 07, 2017 11:34 pm

HoldUP
Sunt și eu implicat aici și doresc să-mi fac opinia publică.
În primul rând, noi am stat după acea breaslă 15 minute și nouă ni s-a spus să stăm doar 5 minute.
În al doilea rând, acei playeri au mințit în legătură cu un cont, au spus că acel cont este banat dar defapt nu era așa.
Pe de altă parte, în timpul evenimentului, din cauza unor probleme tehnice de care am menționat și mai devreme, când ii s-a spus unui drag tovarăși să se întoarcă înapoi în poartă, calculatorul lui s-a blocat. Decizia unui membru din staff a fost să ii se dea kick și după să se dea start, ceea ce nu a fost deloc corect. Când ii s-a dat kick putea să se spună simplu și ușor STOP.
În concluzie cer REMOVE.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Iul 07, 2017 11:34 pm

1. Nu a fost primul war, nu aveti cum sa spuneti ca nu stiati ca se da GO. In plus, nu a fost primul war dat de voi.
2. Ati depasit poarta. Ati fost avertizati pe /n de catre [SGM]Kidde. Nu v-ati intors, asta e.
3. Nu scrie nicaieri ca trebuie sa asteptam X minute. Noi decidem cat asteptam. Voi ati fost singurii care au incalcat regulamentul.
4. Reclamatii de genul asta numai pe serverul asta gasesti - fara rost.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis